خرید های جدید استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ فوتبال ایران به نظر شیمبا (لوسیانو پریرا)، جعفر سلمانی، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی خواهند بود، چرا که با اعلام فرهاد مجیدی این بازیکنان گزینه های نهایی او هستند.

استقلال پس از کسب رتبه سومی لیگ برتر و نایب قهرمانی جام حذفی با فرهاد مجیدی دنبال بستن تیمی است که علاوه بر کیفیت فنی، تعصب لازم را هم برای بازی در جمع آبی‌پوشان داشته باشند.

این را مجیدی در حاشیه اولین تمرین تیمش برای فصل جدید اعلام کرد و برای بازیکنانی که در پی دریافت پولی نامتعارف هستند، خط و نشان کشید و مدعی شد چنین بازیکنانی جایی در تیم او ندارند.

در اینجا بخوانید:

به نظر می رسد که نفراتی چون رشید مظاهری و مسعود ریگی از آن دست از بازیکنان باشند که احتمال جدایی آن‌ها از آبی‌ها قابل توجه است.

اما این پایان سخنان مجیدی در حاشیه تمرین دو روز پیش استقلال نبود و از گزینه های نهایی خود برای استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ پرده برداشت.

فرهاد مجیدی اعلام کرد که صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، لوسیانو پریرا (شیمبا) و جعفر سلمانی چهار بازیکنی هستند که احتمالا خرید های جدید استقلال خواهند بود.

این در حالی است که به نظر می رسد، باشگاه استقلال توانسته تا حدود زیادی با ابوالفضل جلالی و شیمبا به توافق برسد و حالا تمرکز خود را با نظر مجیدی روی جذب صالح حردانی گذاشته است.

باید دید در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات، استقلال نهایتا در جذب کدامیک از این چهار بازیکن موفق خواهد شد.