خرید های جدید استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ فوتبال ایران رفته رفته تکمیل می شود و دیروز علاوه بر تمدید قرارداد سیاوش یزدانی و آرش رضاوند، عارف آقاسی و علیرضا رضایی نیز رسما جذب شدند.

باشگاه استقلال دیروز شلوغی را پشت سر گذاشت و احمد مددی مدیرعامل این تیم از ساعت ۱۱ که وارد ساختمان باشگاه شد تا شب مشغول مذاکره با بازیکنان برای فصل بعد بود.

سیاوش یزدانی و آرش رضاوند جزء اولین بازیکنانی بودند که خیلی زود با مددی به توافق رسیدند و قراردادشان را برای دو فصل تمدید کردند.

پس از آن‌ها عارف آقاسی مدافع فولاد خوزستان هم با مدیرعامل استقلال به توافق رسید و او نیز برای دو سال شاگرد فرهاد مجیدی خواهد بود.

در اینجا بخوانید:

همچنین علیرضا رضایی دروازه‌بان پیشین پیکان هم برای دو سال با مددی توافق کرد تا خرید های جدید استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ دیروز به بخش اعظمی از خود برسد.

این در حالی است که محمدرضا آزادی مهاجم جوان و پیشین تراکتور که فصل گذشته را در پانتولیکوس یونان سپری کرد نیز با استقلالی‌ها به توافق رسید.

آزادی پس از توافق با مدیران استقلال از سفید امضا کردن خود گفت و به نظر هنوز قراردادش رسمی نشده و باشگاه آپشن‌های آن را مشخص نکرده است.

از طرفی گفته می شود که لوسیانو پریرا مهاجم فولاد و اشکان دژاگه نیز مورد توجه فرهاد مجیدی هستند و مذاکره با آن‌ها همچنان ادامه دارد.