خرید های جدید استقلال با آغاز پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران که از دوم اسفند خواهد بود، به آرامی معرفی می شود، اما از سه گزینه محمود فکری برای این منظور نام برده می شود که علیرضا علیزاده از گل گهر سیرجان، میلاد جهانی از ذوب آهن و پیمان بابایی از ماشین سازی هستند.

استقلال در لیگ برتر بیستم فصل نسبتا موفقی را آغاز کرده و تا هفته های پایانی نیم فصل اول در صدر جدول قرار دارد.

با این حال و با نظر محمود فکری آبی های پایتخت نیاز به تقویت دارند تا هم در نیم فصل دوم و هم در لیگ قهرمانان آسیا که از دو ماه دیگر آغاز خواهد شد، استقلال تیمی مدعی باشد.

طبق شنیده های اطرف باشگاه استقلال محمود فکری نام سه بازیکن را به باشگاه داده تا با خرید آن ها تیم را تقویت کرده و نقاط ضعف آن را پوشش دهند.

خرید های جدید استقلال از گل گهر سیرجان، ذوب آهن و ماشین سازی تبریز هستند که در صوت توافق آبی ها با آن ها می توان شاهد حضور علیرضا علیزاده، میلاد جهانی و پیمان بابایی در جمع شاگردان فکری بود.

در اینجا بخوانید:

علیرضا علیزاده هافبک دفاعی امیر قلعه نویی در گل گهر سیرجان است که در این فصل عملکرد موفقی داشته و با توجه به نارضایتی ها از فرشید باقری و احتمال جدایی قریب الوقوع او، این هافبک برای جایگزینی باقری و تقویت خط میانی در نظر گرفته شده است.

میلان جهانی نیز هافک هجومی ذوب آهن اصفهان است که فصل گذشته در صنعت نفت آبادان عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و به تیم اصفهانی پیوست و در این تیم هم نقش موثری ایفا کرد، و با توجه به علاقه خاص محمود فکری به او احتمال آبی پوش شدنش کم نیست.

اما پیمان بابایی مهاجم ماشین سازی نیز در چند فصل اخیر با گلزنی های ثمر بخش خود باعث شده که مورد توجه تیم های بزرگی قرار بگیرد و جالب اینجاست که بابایی تابستان هم از تراکتور و هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت که در نهایت در ماشین سازی ماندگار شد.

حالا بابایی علاوه بر استقلال باز هم مورد توجه پرسپولیس است و در سبد خرید یحیی گل محمدی نام او هم دیده می شود.

باید دید با آغاز نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران محمود فکری و استقلال به چه میزان در جذب اهداف خود موفق خواهند بود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا