خرید های جدید پرسپولیس در نقل و انتقالات یک پیام مهم را مخابره می کنند و آن این است که یحیی گل محمدی تیمش را برای قهرمانی بسته است.

پرسپولیس پس از چیزی نزدیک به پنج سال فصل گذشته را بدون جام به پایان رساند.

یحیی گل محمدی هر چند بر خلاف دو فصل قبل از آن عملکرد چندان موفقی نداشت، اما فشار زیادی را در اثر انتظارات غیرمنطقی هواداران متحمل شد و همین موضوع در عملکرد او تاثیر زیادی داشت.

به هر حال پرسپولیس فصل بیست و یکم لیگ برتر را با نایب قهرمانی به پایان رساند و ناراحتی و اعتراضات هواداران یحیی گل محمدی را مصمم کرد تا با ساختن تیمی کهکشانی همه چیز را جبران کند.

همین شد که با مدیریت رضا درویش پرسپولیس در مسیر برآورده کردن خواسته های یحیی گل محمدی قرار گرفت و حرکتی مثبت در نقل و انتقالات داشت.

سرخ های پایتخت جلوتر و با ثبات تر و قدرتمندتر از همه تیم ها در نقل و انتقالات ظاهر شدند و خرید های پر زرق و برقی هم داشتند.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، گوئرگی گولسیانی و سعید صادقی ستاره های بزرگی بودند که خیلی زود سبد خرید پرسپولیس را پر کردند.

خرید های جدید پرسپولیس و انتظار برای درخشش تیم گل محمدی

البته نباید بازیکن آزاد بودن اکثر این نفرات را فراموش کرد، با این حال و با توجه به رقبای تا دندان مسلحی چون سپاهان و استقلال و تراکتور عملکرد مدیران پرسپولیس را قابل ستایش نشان می دهد.

به لیست پرستاره و جذاب بالا باید نام یک جوان مستعد از تیم ملی امید یعنی محمدمهدی احمدی را نیز اضافه کرد که او سهمیه زیر ۲۳ سال سرخ ها محسوب می شود.

بدون شک این عملکرد عالی و به موقع سرخ ها در نقل و انتقالات نتیجه خود را در طول لیگ برتر بیست و دوم نشان خواهد داد.

بنابراین باید منتظر درخشش تیم کهکشانی یحیی گل محمدی در مسابقات پیش رو مخصوصا در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود.

تیمی که قرار است دو مهاجم باکیفیت خارجی هم به آن اضافه شود که یکی از آن ها کاسیانو مهاجم برزیلی لیگ برتر پرتغال و باشگاه ویزلا است.

البته سرخ های پایتخت ایران در راه پرداخت مبلغ رضایت نامه او و جلب رضایت باشگاه پرتغالی همچنان با مشکلاتی رو به رو هستند، با این حال احتمال جذب او بسیار زیاد است.

باید دید یحیی گل محمدی از پس خرید های جدید و پر زرق و برق پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۱ برخواهد آمد یا خیر؟ چیزی که قطعا خود او به آن ایمان دارد.

لازم به ذکر است که علاوه بر لیست بلند بالای بالا، هنوز نام هایی چون امید نورافکن و یک مهاجم مکزیکی حوالی پرسپولیس شنیده می شود.