خوش‌گذرانی فردوسی‌پور و رامبد جوان در طبیعت با حضور کیروش صرفا یک شوخی با این شخصیت‌ها است.

داستان از این قرار است که عادل فردوسی‌پور و رامبد جوان تصمیم می‌گیرند که یک روز را در طبیعت با هم سپری کنند. در حالی که رامبد جوان کلی شکلک در می‌آورد و بالا و پایین می‌پرد اما فردوسی‌پور کمبود حضور یک نفر را در جمع دو نفره احساس می‌کند.

از این رو طی تماسی با کیروش در کلمبیا از او درخواست می‌کند که با پرواز اختصاصی خود را به طبیعت برساند. کیروش پس از ورود به فرودگاه یک وانت دربست کرده و به محل قرار خود با فردوسی‌پور می‌رسد.

حال وقت نهار فرا رسیده و غذایی تدارک دیده نشده است. کیروش اعلام آمادگی می‌کند که غذای آن‌ها را تامین می‌کند. از این رو با چاغو و بشقاب به دنبال مرغی است که از آنجا عبور می‌کرد. کیروش بدو و مرغ بدو تا بالاخره مرغ بیچاره به دام کیروش می‌افتد.

اما در هنگام صرف نهار نوبت به رامبد جوان می‌رسد تا خودی نشان داده و جمع سه نفره را شاد کند. او دوو دوو دوو کرده و بالا و پایین می‌پرد کیروش که از این لحظات بسیار لذت برده از فردوسی‌پور و رامبد جوان دعوت می‌کند تا همین جلسه را به میزبانی او در بوگوتا تکرار کنند.

پس از یک روز خوش‌گذرانی فردوسی‌پور و رامبد جوان در طبیعت در حضور کیروش هر سه آن‌ها با وانت اختصاصی کیروش طبیعت را ترک کرده و برای یک روز کاری جدید آماده می‌شوند.

همچنین سایر عکس‌های طنز و سرگرمی اینجا قابل مشاهده هستند.

تفریح عادل فردوسی پور و رامبد جوان در حضور کیروش

 

خوش‌گذرانی فردوسی‌پور و رامبد جوان در حضور کیروش

خوش‌گذرانی فردوسی‌پور و رامبد جوان در حضور کیروش