دربی استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر بیستم و شهرآورد ۹۴ پایتخت تا ساعاتی دیگر آغاز می شود، اما دیدن ویدیو انیمیشن بازی این دو تیم در نیمه نهایی جام حذفی ۹۸-۹۹ خالی از لطف نیست.

استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ امروز دوشنبه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۹ در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر بیستم در دربی ۹۴ پایتخت به دیدار هم می روند.

این دیدار پس از مدت ها در شرایطی برگزار می شود که پرسپولیس جایگاه مناسبی در جدول رده بندی ندارد و به شدت به پیروزی در این مسابقه محتاج است.

از طرفی استقلال با صدرنشینی پا به این مسابقه حساس می گذارد و این امید را دارد که با شکست سرخ ها، روزهای موفق خود را تکمیل کند.

اما استقلال و پرسپولیس آخرین بار در نیمه نهایی جام حذفی فصل ۹۸-۹۹ به دیدار هم رفتند.

در اینجا بخوانید:

دیداری که در آن فرهاد مجیدی هدایت آبی ها را برعهده داشت و یحیی گل محمدی نیز سرمربی پرسپولیس بود و سعی داشت دوگانه فصل را برای سرخ ها تکرار کند.

با این حال دربی ۹۳ پایتخت در وقت قانونی برنده نداشت و با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

گل های این بازی را مهدی قایدی دقیقه ۴ و محمد دانشگر دقیقه ۹۳ برای استقلال به ثمر رساندند و بشار رسن دقیقه ۴۹ و علی علیپور دقیقه ۸۸ نیز برای پرسپولیس گلزنی کردند.

رافان نیوز در آستانه دربی ۹۴، دربی ۹۳ پایتخت را بصورت انیمیشن بازسازی کرده است و گل ها و ضربات پنالتی این دیدار جذاب را که در نهایت با پیروزی ۴ بر ۱ استقلال در ضربات پنالتی به پایان رسید، به تصویر کشیده است.

بازی پرگل و جذابی که دیدن انیمیشن آن خالی از لطف نیست و به یک نوع نیز نوستالژی محسوب می شود.

دانلود ویدئو

 

 

 

دیگر انیمیشن های فوتبالی در اینجا