دربی استقلال و پرسپولیس عصر دیروز برگزار شد و دو تیم در شهرآورد ۹۴ پایتخت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند و حالا رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۳۲ خود به آن پرداخته است.

استقلال در بازی معوقه هفته هشتم لیگ برتر بیستم به دیدار پرسپولیس رفت و در مهم ترین بازی نیم فصل اول دربی جذاب پایتخت را رقم زد.

شهرآوردی که چهار گل در خود داشت و دو تیم بازی شاداب و پرهیجانی را برگزار کردند.

استقلال خیلی زود به گل رسید، اما پس از آن پرسپولیس مخصوصا در نیمه دوم بسیار درخشان بود و می توانست چندین بار دروازه آبی ها را باز کند، اما تنها دو بار در این امر موفق بود.

در اینجا بخوانید:

نهایتا استقلال با گل دقیقه ۹۳ مهدی قائدی بازی را با تساوی ۲-۲ به پایان رساند تا حسرت یحیی گل محمدی برای از دست دادن دو امتیاز حساس دیگر دو چندان شود.

در پایان این بازی هر دو تیم نسبت برخی صحنه های داوری اعتراضاتی داشتند، اما در کل از قضاوت رضا کرمانشاهی راضی بودند تا مشخص شود او به خوبی از پس این بازی حساس برآمده است.

رافان نیوز پس از گذشت چند ساعت از این دربی دوشنبه کوئیز ۳۲ خود را با یک روز تاخیر به رقابت استقلال و پرسپولیس در شهرآورد پایتخت پرداخته و سوالاتی را از این مسابقه مطرح نموده است.

با پاسخ به پنج سوال از دربی ۹۴ پایتخت می توانید دقت و سرعت عمل خود را محک بزنید.

کوئیز ۳۲

دربی ۹۴ پایتخت نیز دیروز برگزار شد و دو تیم استقلال و پرسپولیس به تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

به همین دلیل رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۳۲ خود را با یک روز تاخیر به سوالاتی پیرامون این موضوع اختصاص داده است.

پاسخ به سوالاتی از جزئیات بازی پرسپولیس و استقلال در شهرآورد ۹۴ برای کسانی که با دقت این بازی را تماشا کرده اند، می تواند آسان و جذاب باشد.

موفق باشید

 

سایر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا