با توجه به تعویق بازی پرسپولیس و سپاهان در هفته هفتم لیگ برتر بیستم به دلیل حضور سرخ ها در فینال لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه استقلال درخواست داده که بازی این تیم مقابل پرسپولیس در دربی پایتخت از هفته هشتم لیگ برار بیستم پس از این مسابقه برگزار شود.

پرسپولیس ۲۹ آذر باید به دیدار نماینده شرق آسیا در فینال لیگ قهرمانان برود و از این رو بازی این تیم که باید ۲۸ آذر در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر به دیدار سپاهان می رفت به تعویق افتاده است.

از طرفی با توجه به اینکه بازی پرسپولیس و استقلال در دربی پایتخت در هفته هشتم باید برگزار شود، این تعویق باشگاه استقلال را نگران کرده و دنبال برگزاری شهرآورد تهران پس از بازی سرخ ها با سپاهان است.

تا جایی که حتی شنیده شد باشگاه استقلال تهدید کرده که در صورتی حاضر به بازی مقابل پرسپولیس خواهد شد که دیدار این تیم با سپاهان انجام شده باشد.

در اینجا ببینید و بخوانید:

با این حال سهیل مهدی دیشب رسما اعلام کرد که برنامه سازمان لیگ انجام مسابقات معوقه تا قبل از هفته هشتم لیگ برتر است و بنابراین مشخص شد که دربی پایتخت قطعا پس از بازی پرسپولیس و سپاهان برگزار خواهد شد.

بنابراین می توان پیش بینی کرد که دربی حساس و هیجان انگیز پرسپولیس و استقلال در شهرآورد پایتخت احتمالا در اواسط یا هفته دوم دی ماه برگزار خواهد شد.

دیدار پرسپولیس و نماینده شرق در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ از ساعت ۱۵:۳۰ شنبه ۲۹ آذر در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار می شود.

دیداری که برای هواداران سرخ بسیار حیاتی و سرنوشت ساز است و می تواند پرسپولیس را به اولین قهرمانی خود در آسیا برساند.

این در حالی است که تاکنون هیچ یک از تیم های ایرانی در فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا موفق به قهرمانی نشده اند و پرسپولیس می تواند در این زمینه تاریخ ساز شود.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز