دربی پرسپولیس و استقلال و همچنین بازی های سرخابی های پایتخت در هفته بیست و دوم لیگ برتر بیستم با نظر سازمان لیگ رسما به تعویق افتاد، تعویقی که احتمالا دو روزه خواهد بود.

حضور تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا با عملکرد قابل قبول و مثبت آن ها همراه بود تا جایی که تراکتور، استقلال و پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.

اما بازگشت تیم ها در آستانه هفته بیست و دوم لیگ برتر و همچنین قرنطینه باشگاه پرسپولیس و خستگی زیاد بازیکنان استقلال باعث شد تا مدیران سرخابی های تهران رسما دنبال تعویق چند روزه بازی های خود شوند.

سرانجام همین هم شد و حواشی ایجاد شده پیرامون قرنطینه بازیکنان پرسپولیس سازمان لیگ را مجاب کرد که بازی های پرسپولیس و استقلال در هفته های بیست و دوم و بیست و سوم را با تاخیر که به احتمال فراوان دو روزه خواهد بود برگزار کند.

در اینجا ببینید:

بنابراین بازی های پرسپولیس – سپاهان و استقلال – ذوب آهن در هفته بیست و دوم که قرار بود جمعه ۱۷ اردیبهشت برگزار شود به یکشنبه ۱۹ اردیبهشت موکول خواهند شد.

همچنین دربی پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر بیستم نیز که پیش از این باید چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت برگزار می شد به جمعه ۲۴ اردیبهشت معوق شد.

این برنامه ای است که سهیل مهدی امروز در یک برنامه رادیویی تایید کرد و احتمالا به زودی روی خروجی سایت رسمی سازمان لیگ قرار خواهد گرفت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا