با اعلام رسمی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، دربی ۹۲ پرسپولیس و استقلال پنج‌شنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۵:۳۰ به قضاوت دکتر بیژن حیدری در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر ایران برگزار می‌شود.

پس از جدایی سرمربیان خارجی و موفق دو تیم و حضور یحیی گل‌محمدی و فرهاد مجیدی در پرسپولیس و استقلال شرایط دربی ۹۲ پایتخت نسبت به شهراورد ۹۱ بکلی تغییر کرده است.

در بازی رفت استقلال با استراماچونی هنوز به شرایط آرمانی نرسیده بود و پرسپولیس کالدرون هم روند پرفراز و نشیبی را طی می‌کرد.

اما در شهراورد پیش رو دو تیم در شرایط بسیار ایده‌آلی قرار دارند. پرسپولیس با گل‌محمدی دو دیدار سخت نیم فصل دوم را با پیروزی پشت سر گذاشته و استقلال مجیدی نیز با پیروزی‌های درخشان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است.

پرسپولیس در صدر جدول لیگ برتر ایران قرار دارد و خیلی زود با یحیی گل‌محمدی و فلسفه مربیگری او هماهنگ شده و استقلال نیز با فرهاد مجیدی راه استراماچونی را ادامه می‌دهد.

هر دو تیم در شرایط بسیار ایده‌آل و موفقی به سر می‌برند که این موضوع می‌تواند نویدبخش یک بازی جذاب و تماشایی در دربی ۹۲ پایتخت باشد. باید دید این بازی در پایان همانند اکثر بازی‌های رو در روی دو تیم اسیر هیجانات و حساسیت‌ها خواهد شد، یا این بار نمایشی هجومی و پرگل شاهد خواهیم بود.

دربی ۹۲ پایتخت بین پرسپولیس و استقلال از هفته نوزدهم لیگ برتر نوزدهم ایران پنج‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی و به میزبانی سرخپوشان برگزار خواهد شد.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام کرده که قضاوت این دیدار را دکتر بیژن حیدری با کمک‌های سعید علینژادیان و سعید قاسمی بر عهده دارد. بیژن حیدری تاکنون در شهراورد استقلال پرسپولیس یک بار بعنوان داور وسط و یک بار هم در سمت داور چهارم حضور داشته است.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز