دربی ۹۴ پایتخت بین استقلال و پرسپولیس از هفته هشتم لیگ برتر بیستم عصر فردا از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی و به قضاوت رضا کرمانشاهی برگزار خواهد شد.

استقلال و پرسپولیس همواره مهم ترین بازی لیگ برتر فوتبال ایران را رقم زده و رقابت جذابی را داشته‌اند.

هر چند در سال های طولانی دربی پایتخت با وجود اوج حساسیت زیبایی لازم را برای بیننده ها نداشته بود، اما در یکی دو فصل اخیر هر دو تیم بزرگ پایتخت شرایط خوبی داشته و همین امر باعث زیبایی دوچندان رقابت آن ها شده است.

از طرفی مربیان هم کم تر از گذشته احتیاط را در دستور کار شاگردان خود قرار می دهند و دیگر برای مساوی بدون گل تیمشان را به میدان نمی فرستند.

استقلال در حالی فردا دوشنبه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۹ در چارچوب بازی معوقه هفته هشتم لیگ برتر بیستم پذیرای پرسپولیس خواهد بود که این تیم در صدر جدول قرار دارد.

در طرف مقابل پرسپولس پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا و شکست مقابل اولسان هیوندای، هنوز نتوانسته به شرایط آرمانی گذاشته برگردد و همین امر هواداران سرخ را نگران کرده است.

در اینجا بخوانید:

با این حال یحیی گل محمدی نشان داده که برای هر بازی برنامه خاص خود را دارد و در شرایط حساس می تواند تیمش را به خوبی هدایت کند.

باید دید نود و چهارمین مصاف استقلال و پرسپولیس که با قضاوت رضا کرمانشاهی از ساعت ۱۶:۳۵ فردا برگزار خواهد شد، چگونه پیش می رود و کدام تیم می توانند از این مسابقه سرنوشت ساز سه امتیاز ارزشمند را به یادگار ببرند.

دربی ۹۴ پایتخت بین استقلال و پرسپولیس به حکم قرعه به میزبانی شاگردان محمود فکری برگزار می شود.

پرسپولیس در صورت شکست در این مسابقه کار بسیار سختی برای رسیدن به کورس قهرمانی خواهد داشت و امکان گرفتار شدن این تیم در بحران وجود دارد.

چرا که این روها اختلاف کادر فنی و مدیریت سرخ ها به اوج خود رسیده و یحیی گل محمدی برای از دست دادن ستاره‌های خود بسیار گلایه مند است.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز