دربی ۹۵ پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر بیستم با پیروزی ۱-۰ شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید و دوشنبه کوئیز ۴۸ رافان نیوز برخی اتفاقات مهم این بازی را به بوته سوال کشانده است.

پرسپولیس و استقلال دیشب دوباره یک مصاف حساس مقابل هم داشتند که بر خلاف انتظار چندان نتوانست موقعیت های زیادی را در خود داشته باشد.

چرا که دو تیم در بازی های اخیر خود نشان داده بودند که بازی های تهاجمی را دنبال می کنند و این نمایش در بازی دیشب تکرار نشد.

یا حداقل آنالیز دو تیم از یکدیگر به اندازه‌ای درست و حساب شده بود که به هیچ کدام اجازه نداد اهداف هجومی خود را تمام کمال اجرا کنند.

البته به همه موارد بالا باید این نکته را هم اضافه کرد که بازیکنان دو تیم متاثر از بازی های سخت و فشرده آسیا بسیار خسته و حتی تعدادی از آن‌ها مصدوم بودند.

در اینجا بخوانید:

پرسپولیس با توجه به موقعیت حساس خود در صدر جدول محکوم به پیروزی در این مسابقه بود و مجبور شد به هر شکلی شده از برخی از مصدومان خود نظیر سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی زادگان و حتی سید جلال حسینی استفاده کند.

به هر حال این دیدار که هیجان کمتر از انتظاری داشت، اما دو تیم بسیار حساب شده بازی کردند و پرسپولیس مزد هوش بیش‌تر خود را گرفت و در نهایت با تک گل دقیقه ۵۵ عیسی آل کثیر با سه امتیاز شیرین و حیاتی زمین مسابقه را ترک کرد.

رافان نیوز پس از چیزی نزدیک به دو هفته وقفه و با توجه به اهمیت دربی ۹۵ پرسپولیس و استقلال، امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت دوشنبه کوئیز ۴۸ خود را منتشر می کند.

کوئیزی جذاب و هیجان انگیز با ۵ سوال از اتفاقات مهم دیدار دیروز پرسپولیس و استقلال که شرکت در آن خالی از لطف نیست.

کوئیز ۴۸

دوشنبه کوئیز ۴۸ رافان نیوز با توجه به اهمیت بازی پرسپولیس و استقلال در دربی ۹۵ پایتخت استثنا امروز شنبه برگزار و به شهرآورد دیروز پایتخت اختصاص دارد.

شما با پاسخ به پنج سوال طراحی شده از این سابقه می توانید میزان دقت خود را محک بزنید و البته سرعت عمل هم در رتبه نهایی شما موثر خواهد بود.

موفق باشید

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا