تیم فوتبال دورتموند در هفته اول بوندسلیگا با نتیجه ۵ بر ۱ آگزبورگ را شکست داد و یک شروع طوفانی را در فوتبال آلمان رقم زد.

دورتموند و آگزبورگ در هفته اول بوندسلیگا به میزبانی تیم دورتموند به مصاف هم رفتند. دورتموند در دقیقه اول بازی غافلگیر شد و توسط فلورین لیدرلچنر دروازه خود را باز شده دید.

اما پس از این گل حملات خود را آغاز کرد و دو دقیقه بعد به گل تساوی رسید. این گل توسط آلکاسر زده شد تا بازی به تساوی کشیده شود و نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت.

نیمه دوم با برتری دورتموند آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵۱ خیلی زود به گل برتری رسید. این گل روی پاس ویتسل و ضربه سانچو به ثمر رسید. این پایان کار نبود و دورتموند با ادامه حملات خود شش دقیقه بعد با گل مارکو رویس اختلاف را بیش‌تر کرد.

نکته جالب این گل پاس آلکاسر به رویس بود چرا که این بازیکن در یک روز به یاد ماندنی علاوه براینکه گلزنی کرده بود پاس گل هم داد ضمن اینکه دو دقیقه بعد گل چهارم تیمش و دوم خودش را نیز به ثمر رساند.

باز هم حملات دورتموند ادامه پیدا کرد و این بار با پاس ویتسل، جولیان برانت توانست برای پنجمین بار دروازه آگزبورگ را باز کند تا دورتموند یک شروع طوفانی را در بوندسلیگا تجربه کرده باشد و با نتیجه پرگل ۵ بر ۱ مقابل آگزبورگ به پیروزی برسد.

اما بدون شک مرد اول این میدان پابلو آلکاسر بود که با دو گل و یک پاس گل روز درخشانی را برای خود ثبت کرد. همچنین او با درخشش در دورتموند مسئولان بارسا را از فروشش پشیمان خواهد کرد چرا که فصل قبل نیز عملکرد قابل قبولی در دورتموند از خود نشان داد.

 

دورتمند و آگزبورگ در هفته اول بوندسلیگا

دورتموند و آگزبورگ

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز رافان‌نیوز در اینجا