میلان با زلاتان و پیولی به مسیر رو به رشدی در سری آ فوتبال ایتالیا رسیده و حالا موضوع دوشنبه کوئیز رافان نیوز قرار گرفته است.

هواداران میلان از آینده تیم خود نا امید شده بودند و نزدیک به یک دهه و پس از آخرین قهرمانی روسونری تاکنون هیچ موفقیتی بدست نیاورده بودند.

در حالی در دهه ۸۰ و حتی ۹۰ میلادی میلان دوران باشکوهی را گذرانه بود، حسرت حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای هوادران میلانی طولانی شده و آن‌ها را کلافه کرده است.

اما پائولو مالدینی پس از چند هفته، فصل گذشته پیولی را بعنوان سرمربی انتخاب کرد و در نیم فصل هم با آوردن زلاتان ابراهیموویچ امیدها را برای هواداران میلان زنده کرد.

در اینجا بخوانید:

زلاتان با آمدن خود روح جنگندگی و پیروزی را به روسونری تزریق نمود تا جایی که در نیم فصل دوم ۲۰۲۰-۲۰۱۹ قرمز و مشکی‌پوشان یکی از تیم‌های بالا نشین سری آ بودند.

با این حال نتایج ضعیف نیم فصل اول مانعی شد برای رسیدن به لیگ قهرمان اروپا.

هفته‌های پایانی پس از کرونا را میلان بدون شکست و فقط با دو تساوی پشت سر گذاشت و فصل جدید را هم تا به اینجا در ایتالیا و اروپا با پیروزی سپری کرده است.

حالا میلان به ثبات رسیده و روی روند موفقیت با قدرت حرکت می‌کند. از این رو رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۱۷ خود را به روسونری در طول تاریخ اختصاص داده و سوالاتی را بیش‌تر حول آمار و ارقام این باشگاه مطرح می‌کند.

امید است با شرکت در این کوئیز که به شکل جذاب و هیجان انگیزی طراحی شده هم دانش و سرعت عمل خود را محک زده و هم ما را در برطرف کردن مشکلات بستر این کوئیزها یاری کنید.

کوئیز ۱۷

میلان یکی از باشگاه‌های پرافتخار ایتالیاست که در سال‌های اخیر موفقیت‌های گذشته را تکرار نکرده و با عملکردی ضعیف نهایتا جواز حضور در لیگ اروپا را بدست آورده است.

اما اواخر فصل گذشته و با آمدن زلاتان ابراهیموویچ و همچنین هدایت پیولی میلان دوباره به آرامی در مسیر پیشرفت قرار گرفته و روی روند رو به رشد با ثباتی حرکت می‌کند.

از این رو دوشنبه کوئیز ۱۷ رافان نیوز به این باشگاه و پیشینه آن اختصاص یافته و سوالاتی پیرامون آن را مطرح کرده است.

با پاسخ به این سوالات دانش و سرعت عمل خود را در این خصوص محک بزنید.

موفق باشید

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا