در حالی که لیگ برتر ایران تا ساعتی دیگر قرعه کشی خواهد شد و تیم های پرسپولیس استقلال تراکتور و سپاهان حریفان خود را خواهند شناخت، دوشنبه کوئیز ۱۹ به این مسابقات در ادوار مختلف تاریخ اختصاص یافته است.

لیگ برتر نوزدهم نزدیک به یک ماه پیش به پایان رسید و پرسپولیس و استقلال بترتیب اول و دوم شدند.

بحران کرونا باعث شد تا این لیگ با وقفه‌ای نزدیک به دو ماه رو به رو شود و پایان آن به طول انجامد. از این رو چاره‌ای نیست تا فصل آینده هر چه زودتر آغاز شود.

امروز و تا ساعتی دیگر یعنی طبق وعده مدیران سازمان لیگ برتر ایران قرعه کشی فصل جدید از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد و تیم‌ها حریفان خود را خواهند شناخت.

همچنین آغاز مسابقات نیز از ۱۰ آبان اعلام شده است و بازگشت فوتبال به کشور می‌تواند هیجان و جذابیت را به هواداران فوتبال برگرداند.

در اینجا بخوانید:

اما در ادوار مختلف لیگ برتر ایران که سال‌های قابل توجهی از آن می‌گذرد، حوادث اتفاقات و آمار و ارقام مختلفی شکل گرفته که در نوع خود جالب توجه است.

بازیکنان مختلف با حواشی عجیب و غریب، کارهای خلق ساعه و همچنین آمار جاب توجه در لیگ ایران کم نبوده است.

بیش‌ترین گل زده در بازی‌ها، سریع‌ترین گل زده و بیش‌ترین عنوان قهرمانی برای تیم و حتی سرمربی همگی آماری هستند که در لیگ برتر جالب توجه به نظر می‌رسند.

از این رو در دوشنبه کوئیز ۱۹ رافان نیوز لیگ برتر ایران موضوع اصلی و محوری بوده و سوالاتی از تمام ادوار آن به فراخور آمار و ارقام مطرح شده است.

چیزی که می‌تواند برای کاربران جذاب باشد و علاوه بر محک حافظه و سرعت عمل خود، جزئیاتی کم‌تر شنیده شده از مسابقات فوتبال در ایران را یادآوری نمایند.

 

کوئیز ۱۹

لیگ برتر ایران در دوره بیستم تا ساعتی دیگر قرعه کشی خواهد شد. از این رو دوشنبه کوئیز ۱۹ به سوالاتی پیرامون این مسابقات اختصاص یافته است.

از تاریخچه تا مسابقات مهم و همچنین آمار و ارقام لیگ برتر در ادوار مختلف همگی از جمله مواردی است که از آن در سوالات دیده خواهد شد.

موفق باشید

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا