سری آ ایتالیا به هفته پنجم خود در فصل جدید ۲۰۲۱-۲۰۲۰ رسیده و تیم‌ها در حال شناسایی ضعف‌ها و قوت‌های خود هستند و دوشنبه کوئیز ۲۱ رافان نیوز به این مسابقات و رقابت تیم‌های میلان یوونتوس و اینترمیلان پرداخته است.

یوونتوس فصل گذشته سری A یعنی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ را برای هشتمین سال پیاپی به قهرمانی رسید تا اقتدار خود در فوتبال ایتالیا را به رخ همگان بکشد.

سری آ که از سال ۱۹۲۹ در ایتالیا شکل گرفته در تمام این سال‌ها بجز سه فصل در دوره ۱۹۴۳ تا ۱۹۴۶ برگزار شده و همواره رقابت جذابی در آن حکم فرما بوده است.

در پایان فصل گذشته بود که تیم فوتبال میلان بسیار آماده و سرحال نشان داد و در تمام مسابقات پایانی خود مدعیان قهرمانی را آزار داد و متوقف کرد.

نهایتا فصل را با رتبه ششمی به پایان رساند و اگر در نیم فصل اول همانند نیم فصل دوم نتیجه می‌گرفت بدون شک قهرمان می‌شد.

به هر حال با آغاز فصل جدید در سال فوتبالی ۲۰۲۱-۲۰۲۰ میلان بدون باخت در صدر جدول ایستاده تا نشان دهد این فصل برای قهرمانی خواهد جنگید.

در اینجا حل کنید:

این در حالی است که اینترمیلان با آنتونیو کونته با جذب بازیکنان باتجربه و موثر سعی کرده در هفته پایانی سری آ در صدر باشد چیزی که امسال سخت به نظر می‌رسد.

احتمالا در فصل جدید فوتبال ایتالیا رقابت جذابی بین لاتزیو، آتالانتا، ناپولی، اینترمیلان، یوونتوس و میلان شاهد خواهیم بود و این تیم‌ها را باید جزء تیم‌های بالانشین دول رده بندی سری آ بدانیم.

دوشنبه کوئیز ۲۱ سوالات خود را به سری آ در ادوار مختلف اختصاص داده و هواداران پر و پا قرص فوتبال ایتالیا می‌توانند دانش خود را در مورد این مسابقات محک بزنند.

 

کوئیز ۲۱

سری آ ایتالیا در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ به هفته پنجم خود رسیده است و تیم فوتبال میلان پس از سال‌ها دوباره به دوران اوج خود بازگشته و در صدر جدول حضور دارد.

هر چند که هنوز راه درازی تا پایان فصل مانده و رقابت در فوتبال ایتالیا تا هفته های پایانی همواره جذاب بوده است.

تیم هایی چون یوونتوس، میلان، اینترمیلان، لاتزیو و آتالانتا از مدعیان فصل جدید خواهند بود و باید شاهد رقابت نزدیک این تیم‌ها در این فصل باشیم.

دوشنبه کوئیز ۲۱ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون سری آ ایتالیا در ادوار مختلف اختصاص پیدا کرده و به این مسابقات پرداخته است.

موفق باشید

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز