رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۲۳ خود را یک بار دیگر به مسابقه چهره شناسی اختصاص داده است و عکس کودکی یک بازیکن فوتبال را به مسابقه گذاشته است.

این روزها مسابقات فوتبال در کشورهای مختلف دوباره از سر گرفته شده و چند هفته ای است که وارد فصل جدید فوتبالی شده است.

فوتبال هنوز هم سرگرمی محبوب و پر طرفدار مردم جهان است و در این روزهای سخت کرونایی تا حدودی از خستگی ماندن اجباری در خانه را برطرف کرده است.

اتفاقا دلیل اصرار دولت ها به برگزاری مسابقات فوتبال همین است و باید توانسته اوقات فراغت مردم را به خوبی به خود اختصاص دهد.

در ایران نیز فصل جدید و مسابقات لیگ برتر بیستم در هفته اول قرار دارد و جمعه و شنبه گذشته بود که فوتبال در ایران دوباره آغاز شد.

هر چند که برای بازی دوستانه با بوسنی موقتا متوقف شده و از هفته آینده با مسابقات هفته دوم از سر گرفته می شود.

در اینجا بخوانید:

رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۲۳ خود را به یک فوتبالیست اختصاص داده است و تصویر کودکی او را قرار داد تا با استفاده از آن و پاسخ به چند سوال، نام بازیکن فوتبال تشخیص داده شود.

این کوئیز چندمین مسابقه چهره شناسی دوشنبه کوئیز رافان نیوز است و این بار با اندکی تفاوت مستقیما به سراغ یک فوتبالیست رفته و با طرح چند سوال به شخصیت اصلی عکس خواهید رسید.

این بازیکن فوتبال ممکن است هم سابقه حضور در استقلال را داشته باشد و هم پرسپولیس و شاید تراکتور.

به هر حال ممکن است هنوز مشغول بازی باشد و یا به تازگی بازنشست شده باشد. به هر حال با پاسخ به هر سوال می توانید یک گام به پاسخ نهایی و نام اصلی بازیکن مورد نظر نزدیک تر شوید.

 

کوئیز ۲۳

دوشنبه کوئیز ۲۳ باز هم به چهره شناسی اختصاص یافته است و عکس فوق را با پاسخ به چند سوال مشخص می کند.

این عکس متعلق به یک بازیکن فوتبال است و شما با سرعت عمل و دانش و حافظه مناسب می توانید به فرد مورد نظر برسید.

موفق باشید