تاریخ ۱۱۸ ساله رئال مادرید در ادوار مختلف لالیگا و فوتبال اروپا پر از اتفاقات خاص و متفاوت است که در دوشنبه کوئیز ۵ رافان نیوز سعی شده با طرح سوال جالب به همه آن‌ها پرداخته شود.

رئال مادرید از بدو تاسیس خود جزء بزرگ‌ترین تیم‌های اسپانیا و لالیگا بوده و همانند بارسلونا تاریخ غنی از افتخارات را به همراه می‌کشد.

حتی در بیش‌تر عنواین بزرگ از رقیب دیرینه یعنی بارسلونا پیشی گرفته و می‌توان این باشگاه بزرگ را پر افتخارترین تیم اسپانیایی دانست.

از آلفردو دی استفانو تا پوشکاش و هر دو رونالدو همگی بازیکنان بزرگی بودند که نامشان در تاریخ لوس بلانکوس ماندگار شده است.

در حالی که در اوایل قرن بیستم تیم اول مادرید رو به افول می‌رفت، فلورنتینو پرز مدیر وقت لوس بلانکوس با جذب بزرگ‌ترین بازیکنان فوتبال اروپا نظیر بکام، رونالدو و فیگو تیمی کهکشانی ساخت تا با دلبوسکه به افتخارات بیشماری برسد.

در اینجا پاسخ دهید:

با توجه به کنجکاوی برای دانستن تاریخ غنی رئال مادرید سوالات زیادی از این باشگاه در دوشنبه کوئیز ۵ گنجانده شده تا هم پاسخی به کنجکاوی شما باشد و هم یک کوئیز هیجان انگیز با سوالات جدید را به دنبال خود بکشد.

رافان نیوز در آینده کوئیزهایی با جوایز ارزشمند برگزار می‌کند که چند آزمون ابتدایی آن ترکیبی از سوالات کوئیزهای فعی خواهد بود، بنابراین شرکت در این کوئیزها هم شما را با سوالات دوشنبه کوئیز رافان نیوز آشنا می‌کند و هم به ما در هر چه بیش‌تر آماده کردن بستر این کوئیزها یاری می‌نماید.

در تاریخ ۱۱۸ ساله رئال مادرید حوادث و اتفاقات زیادی وجود دارد که می‌توانند سوژه‌های جذابی برای کوئیزها و سوالات دسته بندی شده باشد.

از این رو در دوشنبه کوئیز پنجم سعی شد تا حد امکان به گوشه‌ای از این اتفاقات پرداخته شود. ما را در دوشنبه کوئیزهای قبلی و بعدی رافان نیوز همراهی کنید.

لازم به ذکر است که برای تداعی کردن شکل مسابقه‌ای این آزمون هر کاربر فقط یک بار قادر خواهد بود در آن شرکت کند.

 

رئال مادرید یکی از پر افتخارترین تیم‌های فوتبال اروپا است که در طول تاریخ همواره و از بدو تاسیس جزء مدعیان بوده است.

رافان نیوز کوئیز ۵ خود را به سوالاتی پیرامون رئال مادرید اختصاص داده و از این طریق، تاریخ این باشگاه بزرگ را ورق زده است.

لازم به ذکر می‌باشد که برای تداعی کردن حالت مسابقه‌ای بودن این آزمون شرکت در آن فقط یک بار برای هر کاربر امکان‌پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز