رئال مادرید در لالیگا دیشب به دیدار بتیس رفت و تساوی بدون گل و ناکامی زیدان در این مسابقه می تواند در قهرمانی این فصل لوس بلانکوس موثر بوده و آن را تحت شعاع قرار دهد، چرا که اختلاف اتلتیکو و بارسلونا با این تیم بسیار کم است.

رئال مادرید دیشب و در چارچوب هفته سی و دوم لالیگا میزبان رئال بتیس بود.

در حالی که بتیس شروع بهتری در این مسابقه داشت، پس از چند دقیقه رئال مادرید بر بازی مسلط شد، اما تا دقیقه ۲۴ اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد.

حرکت زیبا بنزما برای رودریگو موقعیت خوبی ایجاد کرده بود، اما آیسا مندی مانع موفقیت مهاجم جوان رئال شد.

پنج دقیقه بعد ضربه خطرناک کانالس با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت و اواخر نیمه اول نیز تلاش رئال مادرید برای رسیدن به گل برتری نتیجه ای در بر نداشت.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۵۵ واکنش دیدنی براوو سنگربان بتیس رودریگو را در رسیدن به گل ناکام گذاشت.

در ادامه رئال بتیس نیز دو موقعیت خوب را توسط رودریگس و کانالس از دست داد. دقیقه ۶۷ شوت مودریچ از پشت محوطه جریمه با واکنش عالی براوو به در بسته خورد.

پس از آن و تا پایان بازی دو تیم پایاپای با هم پیش رفتند و نتوانستند از موقعیت های نصفه و نیمه خود استفاده کنند.

همین شد که رئال مادرید در هفته سی و دوم لالیگا با تساوی بدون گل مقابل بتیس در خانه خود متوقف شد و شاگردان زیدان مسیر قهرمانی را به اتلتیکو مادرید و بارسلونا تعارف زدند.

رئال با ۷۱ امتیاز از ۳۳ بازی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و اتلتیکو با ۷۳ امتیاز از ۳۲ بازی اول و بارسلونا نیز با ۶۸ امتیاز از ۳۱ بازی سوم است.

بنابراین در صورت پیروزی اتلتیکو و بارسا در بازی های خود فاصله رئال مادرید با صدر جدول لالیگا به ۵ امتیاز خواهد رسید و به رده سوم نیز سقوط خواهد کرد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز