رئال مادرید و آلاوس در یک بازی سرنوشت ساز برای زیدان از هفته بیستم لالیگا به دیدار هم رفتند و لوس بلانکوس توانست با پیروزی ۴-۱ یک برد شیرین خارج از خانه را دشت کند.

رئال مادرید در حالی از هفته بیستم لالیگا میهمان آلاوس بود که پس از حذف از جام حذفی اسپانیا زیدان باز هم به درب خروج باشگاه نزدیک شده بود.

اولین موقعیت بازی دقیقه ۳ با ضربه سر خوسلو برای آلاوس به دست آمد، اما این توپ از بالای دروازه کورتوا به بیرون رفت.

پس از این موقعیت رئال مادرید بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۱۴ کریم بنزما یک فرصت عالی را با درخشش دروازه‌بان حریف از دست داد و توپ برگشتی را نیز او به تیر دروازه زد.

یک دقیقه بعد اما کاسمیرو کار را برای رئال مادرید تمام کرد و ارسال کرنر تونی کروس را با یک ضربه سر همراه کرد تا توپ درون دروازه آلاوس جای بگیرد.

پس از این گل رئال مادرید به حملات خود ادامه داد و پس از اینکه چند موقعیت خوب را از دست داد، دقیقه ۴۱ ادن هازارد با یک پاس خوب کریم بنزما را در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت کرد تا او با یک ضربه محکم و حساب شده اختلاف را برای شاگردان زیدان دو برابر کند.

در اینجا بخوانید:

اما این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود و در دقیقه چهارم وقت های تلف شده پاس بلند تونی کروس، ادن هازارد را صاحب موقعیت کرد تا او با یک ضربه تمام کننده زننده گل سوم تیمش باشد.

سه تعویض آلاوس در آغاز نیمه دوم جواب داد و این تیم در دقیقه ۵۹ با ارسال ایستگاهی لوکاس پرز و ضربه سر خوسلو بکی از گل های رئال مادرید را جبران کرد.

دقیقه ۶۵ شوت خطرناک مودریچ با واکنش تماشایی پوچکو سنگربان آلاوس همراه شد. اما پنج دقیقه بعد مودریچ کار خود را تمام کرد و با یک پاس عالی زمینه ساز ضربه دقیق کریم بنزما به قعر دروازه حریف شد.

در ادامه اتفاق خاصی در بازی رخ نداد و رئال مادرید با پیروزی ۴ بر ۱ در زمین آلاوس هم موقعیت خود را در جدول رده بندی لالیگا بهبود بخشید و هم از بحران حذف از جا حذفی خارج شد تا زیدان دوباره از خطر اخراج رهایی پیدا کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا