شاگردان زیدان در رئال مادرید در مهم ترین بازی هفته بیست و ششم لالیگا در حالی که تا دقیقه ۸۹ بازنده بازی مقابل اتلتیکو بودند، به لطف گل دقیقه پایانی کریم بنزما به تساوی ۱-۱ رسیدند.

رئال مادرید در ادامه بازی های هفته بیست و ششم لالیگا میهمان اتلتیکو تیم مدعی دیگو سیمئونه بود که با اقتدار در صدر جدول قرار دارد.

بازیکنان اتلتیکو بازی را تهاجمی و کوبنده آغاز کردند و پس از چند حمله دقیقه ۱۵ به گل اول دست یافتند.

روی یک اشتباه از ناچو مدافع رئال مادرید، لورنته صاحب توپ شد و با یک پاس عمقی عالی لوئیس سوارز در موقعیت تک به تک با کورتوا قرار داد تا او با یک ضربه بیرون پای تماشایی گل اول بازی را برای اتتلتیکو به ثمر برساند.

پس از این گل بازی متعادل شد و رئال مادرید نیز سعی کرد حرکت رو به جلو را در دستور کار خود داشته باشد.

در اینجا بخوانید:

اما شاگردان زیدان نمی توانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه اوبلاک ایجاد کنند، از این رو بازی آرام و با موقعیت های کم دنبال شد.

اواخر نیمه اول فشار رئال مادرید بیش‌تر شد و دقیقه ۴۲ در صحنه‌ای مشکوک توپ به دست مدافع اتلتیکو برخورد کرد که داور به کمک VAR آن را خطا تشخیص نداد.

با آغاز نیمه دوم تلاش رئال مادرید برای فرار از شکست ادامه داشت، اما بازیکنان این تیم نمی توانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در مقابل بازیکنان اتلتیکو مادرید از چند ضد حمله خطرناک خود هم بهره ای نبردند تا اینکه در اواخر بازی فشار رئالی‌ها افزایش یافت.

پس از چند حمله پی در پی دقیقه ۸۹ بود که کریم بنزما با همکاری خود با کاسمیرو در موقعیت عالی مقابل دروازه خالی کورتوا قرار گرفت و با یک ضربه راحت گل تساوی را برای شاگردان زیدان به ثمر رساند.

نهایتا رئال مادرید به لطف گل دقیقه آخر کریم بنزما از شکست در دربی مادرید فرار کرد و با تساوی ۱-۱ در زمین حریف یک امتیاز مهم را به امتیازات خود در لالیگا اضافه کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا