برنامه رئال مادرید برای پس از راموس انتخاب ماتیاس دیلیخت از یوونتوس در نقل و انتقالات ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ فوتبال اروپا است.

راموس تا ۲۰۲۲ قرارداد خود را تمدید کرده و پس از آن به احتمال فراوان دیگر جایی در جمع بازیکنان این تیم نخواهد داشت.

از این رو زیدان قصد دارد برای دوران پس از راموس از هم اکنون بازیکنی شایسته و مطمئن را برنامه ریزی کند.

ماتیاس دیلیخت که در ۲۰ سالگی بدلیل پختگی و عملکرد بالا به کاپیتانی آژاکس رسیده بود، تمام پتانسیل‌های لازم برای جانشینی راموس را دارد.

دیلیخت یکی از ارکان موفقیت آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹ بود و همین امر باعث شد بلافاصله مورد توجه غول‌های بزرگ فوتبال اروپا قرار بگیرد و در نهایت یوونتوس برنده این رقابت شود.

یوونتوس با پرداخت ۷۵ میلیون یورو توانست دیلیخت را به تورین بکشاند و یک سرمایه مطمئن بدست آورد.

در اینجا بخوانید:

هر چند بعید است یووه به سادگی دیلیخت را از دست بدهد و حتی بتازگی پیشنهاد رسمی بارسلونا برای او را رد کرده است، اما رئال مادرید امیدوار است او را با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو به سمت خود بکشاند.

کالچو مرکاتو مدعی شده که رئال مادرید برای دوران پس از راموس به انتخاب ماتیاس دیلیخت رسیده و قصد دارد در نقل و انتقالات ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ فوتبال اروپا این بازیکن را جذب کند.

در این گزارش آمده که رئال حاضر است برای دیلیخت تا ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت کند و این نشان می‌دهد که انتخاب اول لوس بلانکوس برای جانشینی مطمئن برای راموس و تضمین آینده خط دفاعی، مدافع جوان هلندی یوونتوس است.

اما در مورد نقل و انتقالات پیش روی فوتبال اروپا برای رئال مادرید اخبار متناقضی وجود دارد و برخی گمانه‌زنی‌ها از عدم خرید این باشگاه خبر می‌دهد و برخی دیگر گزینه‌هایی چون استرلینگ، دی‌بروین، اوبامیانگ، هاوارتز، سانچو و بن یدر را برای خرید تابستان ۲۰۲۰ مطرح کرده است.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز