در چهارمین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ رئال مادرید اینترمیلان را در زمین خود با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد.

رئال مادرید در آغاز دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا و پس پیروزی ۳ بر ۲ در بازی رفت، میهمان اینترمیلان بود.

شاگردان زیدان خیلی زود بر بازی مسلط شدند و دقیقه ۶ ادن هازارد با یک ضربه آزاد دیدنی دور از دستان هندانوویچ برای این تیم گل اول را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۳ روی یک حمله سریع، شوت لوکاس واسکز از پشت محوطه جریمه در حالی که هندانوویچ فقط تماشا می کرد، به تیر دروازه اینتر برخورد کرد تا میزبان از دریافت گل دوم در امان بماند.

در حالی که اینترمیلان در نیمه اول بسیار نا آماده و ضعیف نشان می‌داد، رئال مادرید حمله می‌کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت.

اخراج دقیقه ۳۳ آرتور ویدال نیز کار را برای تیم آنتونیو کونته سخت تر کرد. نهایتا نیمه اول با برتری محسوس رئال مادرید به پایان رسید، هر چند که لوس بلانکوس فقط یک بار موفق شد دروازه میزبان را باز کند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم را اینترمیلان بهتر آغاز کرد و نشان داد که با شروع مجدد بازی شرایط خود را تغییر داده است.

با این حال چند حمله نصفه و نیمه از بازیکنان اینترمیلان به جایی نرسید تا اینکه دقیقه ۵۹ روی ارسال عالی واسکز به تیر دوم، رودریگو با یک ضربه راحت گل دوم رئال مادرید را به ثمر رساند.

پس از آن بازی آرام‌تر شد و دقیقه ۷۰ شوت از راه دور هازارد راهی به دروازه اینترمیلان پیدا نکرد. دو دقیقه بعد و در طرف مقابل ایوان پریشیچ شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که توپ او هم راهی به دروازه اینترمیلان پیدا نکرد.

در ادامه رئال مادرید بازی را به خوبی اداره کرد و در پایان با نتیجه ۲ بر ۰ مقابل اینترمیلان به پیروزی رسید تا شانس خود را برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ افزایش داد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز در اینجا