رئال مادرید و بارسلونا در ال کلاسیکو ۱۸۳ لالیگا یک فوتبال تماشایی و مهیجی را ساختند و باعث شدند میلیون‌ها انسان لحظات جذابی را با دیدن آن سپری کنند، از این رو و به فاصله کم تر از ۴۸ ساعت دوشنبه کوئیز ۴۵ رافان نیوز سوالاتی را پیرامون این مسابقه مطرح کرده است.

شنبه شب بود و ال کلاسیکویی از لالیگا آغاز شد که مدت ها بود دو تیم بزرگ حاضر در آن چنین شرایط نزدیکی را نداشتند و همین موضوع حساسیت و هیجان بازی را افزایش داده بود.

در آغاز بازی و شادابی بارسلونا گمان ها را به سمت پیروزی این تیم سوق داد، اما گل دیدنی کریم بنزما همه چیز را تغییر داد و رئال مادرید را تیم برتر میدان کرد.

پس از آن ضربه ایستگاهی تونی کروس باعث شد اختلاف دو برابر شده و بارسلونا کار سختی برای جبران داشته باشد.

در اینجا بخوانید:

همین هم شد و با وجود تلاش زیاد بارسلونا این تیم تنها موفق شد یکی از گل ها را توسط مینگوئزا جبران کند و لیونل مسی هم در شب باران سنگین و طوفانی مادرید کاری از پیش نبرد.

ال کلاسیکو رئال مادرید و بارسلونا به پایان رسید و این شاگردان زیدان بودند که با پیروزی خود موقتا به صدر جدول رسیدند، هر چند که این صدرنشینی تنها یک روز دوام داشت و تساوی ۱-۱ اتلتیکو در زمین رئال بتیس باعث شد این تیم دوباره به صدر جدول برگردد.

حالا اتلتیکو مادرید ۶۷ امتیازی پشت سر خود به راحتی نفس رئال مادرید ۶۶ و بارسلونا ۶۵ امتیازی را احساس می کند و چاره ای جز پیروزی در همه ۸ مسابقه باقیمانده خود ندارد.

رافان نیوز با توجه به فاصله نچندان زیاد بازی ال کلاسیکو دوشنبه کوئیز ۴۵ خود را به سوالاتی از این بازی اختصاص داده است.

کوئیز ۴۵

با توجه به نزدیکی بازی ال کلاسیکو رئال مادرید و بارسلونا که ۲۱ فروردین برگزار شد، رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۴۵ خود را به سوالاتی از این بازی جذاب و دیدنی اختصاص داده است.

موفق باشد.

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا