شاگردان زیدان در رئال مادرید مقابل سلتاویگو در خانه با تساوی ۲-۲ متوقف شدند و بارسلونا را در یک قدمی خود در صدر جدول لالیگا می‌بینند.

رئال مادرید در هفته بیست و چهارم لالیگا میزبان سلتاویگو بود. بر خلاف انتظار سلتا در اولین موقعیت بازی دقیقه ۷ روی پاس عمقی آسپاس و فرار و ضربه تمام کننده فیودور اسمُولوو به گل رسید.

پس از این گل رئال مادرید بازی را در اختیار گرفت. دقیقه ۱۷ ضربه کاسمیرو از پشت محوطه جریمه راهی به دروازه سلتاویگو پیدا نکرد. حملات رئال منجر به موقعیت خطرناک نمی‌شد و دقیقه ۳۸ ضربه از راه دور مارسلو با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳ نیز این بار ضربه مارسلو روی پاس ادن هازارد در محوطه جریمه از بالای دروازه سلتا خارج شد. یک دقیقه بعد میهمان فاصله چندانی با گل دوم نشد.

روی یک ارسال کرنر، ضربه سر خطرناک و زیبای جوزف آیدو به تیر دروازه کورتوا در رئال برخورد کرد و با کمک کورتوا راهی به دروازه پیدا نکرد و رئال مادرید با خوش شانسی فقط با یک گل خورده به رختکن رفت.

 

رئال مادرید و برگشت به بازی و از دست دادن پیروزی

 

نیمه دوم رئال مادرید با توپ پر وارد شد و دقیقه ۵۲ روی پاس در عرض مارسلو از سمت چپ تونی کروس با یک ضربه پای چپ دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و با ادامه حملات رئال مادرید دقیقه ۶۵ این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد که راموس پشت توپ ایستاد و گل دوم را برای تیمش زد. پس از این گل شاگردان زیدان سعی کردند بازی را اداره کنند.

رئال در اداره بازی موفق بود تا اینکه با تعویض‌های سرمربی سلتاویگو، این تیم دقیقه ۸۵ با ضربه فنی و دقیق سانتی مینا روی پاس سوارز به گل رسید و بازی مساوی شد.

پس از این گل رئال مادرید سراپا حمله شد و سه دقیقه بعد بنزما می‌توانست گل سوم را برای این تیم بزند که شوت او در مقابل دروازه با واکنش دروازه‌بان سلتاویگو همراه شد.

دقیقه ۹۱ نیز بنزما یک موقعیت دیگر را از دست داد تا رئال مادرید زیدان پس از چند هفته موفق در لالیگا این هفته مقابل سلتاویگو با تساوی ۲-۲ متوقف شود و بارسا را در یک قدمی خود ببیند.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز