در هفته پایانی لالیگا رئال مادرید زیدان مقابل لگانس با تساوی ۲-۲ متوقف شد و کار خود را در فصل جاری فوتبال اسپانیا با قهرمانی و ۸۷ امتیاز به پایان رساند.

پس از قطعی شدن قهرمانی رئال مادرید ، این تیم در هفته پایانی لالیگا میهمان لگانس بود. شاگردان زیدان بازی را تهاجمی آغاز کردند و پس از چند حمله دقیقه ۹ به گل رسیدند.

ارسال ایستگاهی ایسکو در میان دفاع خالی لگانس با ضربه سر راموس همراه شد و گل اول بازی برای لوس بلانکوس به ثمر رسید.

در ادامه بازی متعادل شد و لگانس چند موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کرد. دقیقه ۳۶ ضربه ایستگاهی ریکو با اختلاف کمی از کنار دروازه آرئولا در رئال بیرون رفت.

اما تلاش بازیکنان لگانس دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول به گل ختم شد. با ارسال سیلوا از سمت چپ، برایان گیل در عمق دفاع رئال مادرید صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل تساوی را برای میزبان زد.

نیمه دوم با بازی تهاجمی رئال مادرید آغاز شد و این تیم دقیقه ۵۱ روی پاس ایسکو و ضربه آسنسیو در موقعیت تک به تک به گل دوم رسید تا میزبان در آستانه سقوط به دسته پایین‌تر قرار بگیرد.

در اینجا بخوانید:

از این رو بود که لگانس پیش کشید و تمام تلاش خود را برای فرار از شکست و به بیروزی رسیدن انجام داد. دقیقه ۶۹ ضربه زیبای اوسکار رودیگز را آرئولا در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۷ آرئولا باز هم در مقابل ضربه اوسکار رودیگز مقاومت کرد و با یک واکنش مناسب دروازه تیمش را نجات داد.

با اشتباه میلیتائو، ارسال کوتاه سیلوا، در مقابل دروازه به آساله رسید و او با یک ضربه دقیق بازی را به تساوی کشاند. لگانس برای فرار از سقوط محکوم به پیروزی مقابل رئال مادرید بود و از این رو به تلاش خود برای زدن گل‌های بیش‌تر ادامه داد.

در این بین رئال مادرید هم یک فرصت خوب را توسط رحیم دیاز از دست داد. اواخر بازی رامیرز دو بار در دهانه دروازه توپ را به بیرون زد تا بازی با همان تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

در پایان تساوی دو تیم باعث سقوط لگانس به دسته پایین‌تر شد و شاگردان زیدان کار خود را در لالیگا با ۸۷ امتیاز به پایان رساندند.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال