رئال مادرید با زیدان در ادامه پیش فصل ضعیف و بد خود در هفته دوم لالیگا در خانه با نتیجه ۱ بر ۱ مقابل وایادولید توقف یافت.

رئال مادرید و وایادولید در سانتیاگو برنابئو و در چارچوب هفته دوم لالیگا به مصاف هم رفتند. رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در شبی که خامس کلمبیایی پس از مدت‌ها در ترکیب قرار گرفته بود و عملکرد خوبی هم داشت، چندین بار توسط این بازیکن و همچنین گرت بیل و بنزما صاحب موقعیت گلزنی شد.

اما این موقعیت‌ها هر بار به شکلی خطرناک از کنار دروازه حریف به بیرون می‌رفت. علی‌رغم بازی هجومی رئال مادرید این تیم در نیمه اول نتوانست از فرصت‌های گلزنی استفاده کند و کار خود را با تساوی بدون گل به پایان رساند.

نیمه دوم هم با برتری رئال مادرید آغاز شد. گرت بیل اولین حمله رئال را با یک شوت به سمت دروازه وایادولید تدارک دید که این توپ راهی به دروازه حریف پیدا نکرد و از کنار دروازه به بیرون رفت.

در حالی که رئال در دقیقه ۶۸ توسط ضربه سر مودریچ در آستانه گلزنی قرار داشت اما این توپ به دیرک دروازه خورد و گل نشد. بالاخره در دقیقه ۸۲ طلسم دروازه وایادولید شکست و کریم بنزما با یک چرخش از پشت محوطه جریمه و ضربه‌ای دیدنی گل اول را برای رئال به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و مدافعان رئال مادرید روی پاس عمقی زیبای پلانو غافلگیر شدند و سرجیو گواردیولا را تک به تک با دروازه‌بان خود یافتند. گواردیولا با یک ضربه دقیق در دقیقه ۸۸ کار را به تساوی کشاند تا بدشانسی‌های زیدان و رئال در این بازی کامل شود.

در نهایت این دیدار با تساوی ۱ بر ۱ و توقف خانگی رئال مادرید مقابل وایادولید به پایان رسید تا دو امتیاز مهم تاثیرگذار از دست رئال خارج شود.

 

رئال مادرید و وایادولید در هفته دوم لالیگا

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی اینجا