رئال مادرید مدت‌هاست که تلاش می‌کند گرت بیل را راضی به ترک سانتیاگو برنابئو کند، فوت مرکاتو مدعی شد در صورتی که موفق به انجام این کار شود برای خرید ریاض محرز از منچسترسیتی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا اقدام خواهد کرد.

گرت بیل با وجود نقش پر رنگ در موفقیت‌های زیدان در سال‌های اخیر از طرف سرمربی فرانسوی مورد بی مهری قرار گرفته است.

البته نباید از نقش حواشی اخیر مهاجم ولزی در رئال غافل بود چرا که او چندین بار با انجام بازی گلف مصدومیت کمر خود را تشدید کرده و حتی انجام این ورزش را جذاب‌تر از بازی برای رئال عنوان کرده است.

از این رو و پس از بازگشت دوباره زیدان، گرت بیل جایی در تفکرات او نداشته و حتی برای فصل آینده در فهرست فروش قرار گرفته است.

دیلی تلگراف مدعی شده که رئال مادرید از حواشی بیل به ستوه آمده و حتی حاضر است نیمی از دستمزد تیم جدید او را پرداخت کند، دستمزد بیل در رئال به حدی زیاد است که رئال بلافاصله پس از جدایی توافقی با مهاجم ولزی قصد دارد با هزینه جمع شده از صرفه جویی دستمزد او برای خرید ریاض محرز اقدام کند.

در اینجا بخوانید:

این ادعا از طرف فوت مرکاتو مطرح شده و وینگر الجزایری منچسترسیتی را گزینه اصلی زیدان برای تقویت خط حمله رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دانسته است.

محرز یکی از ستاره‌های لسترسیتی در قهرمانی سال ۲۰۱۶ بود و توانست نظر گواردیولا را به خود جلب کرده و در منچسترسیتی نیز همانند لستر درخشش خود را ادامه دهد.

از این رو زیدان هم او را برای رئال مادرید در نظر گرفته و قصد دارد از توانایی‌های هجومی محرز برای بالا بردن آمار گلزنی لوس بلانکوس استفاده کند.

پیش از این با اعلام رسمی فلورنتینو پرز رئال مادرید قصد هیچ خریدی را در تابستان ۲۰۲۰ نداشت، اما به نظر می‌رسد در صورت راضی شدن گرت بیل به جدایی و عدم پرداخت دستمزد باقیمانده او رئال می‌تواند همین امسال برای خرید بازیکن جدید اقدام کند.

البته این چیزی است که فوت مرکاتو ادعا کرده و تا تحقق آن فاصله زیادی وجود دارد.

 

 

عکس های گرافیکی رافان نیوز