رئال مادرید و سلتاویگو در لالیگا و از هفته بیست و هشتم آن دیروز به دیدار هم رفتند و شاگردان زیدان به لطف درخشش کریم بنزما که در این دیدار دبل کرد، حریف را در زمین خود با نتیجه ۳-۱ شکست دادند.

رئال مادرید در آغازین بازی های هفته بیست و هشتم لالیگا میهمان سلتاویگو بود. شاگردان زیدان بازی را بهتر آغاز کردند و پس از چند موقعیت نصفه و نیمه دقیقه ۲۰ به اولین گل خود رسیدند.

روی حرکت انفرادی تونی کروس بود که کریم بنزما در موقعتی مناسب مقابل دروازه سلتا صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق لوس بلانکوس را پیش انداخت.

دقیقه ۲۶ کریم بنزما، وینیسیوس را صاحب موقعیت کرد، اما ضربه این بازیکن جوان راهی به دروازه سلتاویگو پیدا نکرد.

در اینجا بخوانید:

اما چهار دقیقه بعد باز هم روی حرکت و پاس تونی کروس بود که کریم بنزما در موقعیتی عالی صاحب توپ شد و با ضربه تمام گل دوم خود و رئال مادرید را به ثمر رساند.

این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود و دقیقه ۴۰ روی ارسال ایستگاهی دنیس سوارز، در میان غفلت مدافعان رئال سانتی مینا با ضربه سری دقیق اختلاف را به حداقل کاهش داد.

نیمه دوم متعادل پیش رفت و هر دو تیم موقعیت هایی را از دست دادند. تا اینکه دقیقه ۹۲ مارکو آسنسیو با پاس بنزما که یک شب بی نظیر را سپری می کرد، صاحب موقعیت شد و سومین گل رئال مادرید را هم به ثمر رساند.

در نهایت رئال مادرید با پیروزی ۳-۱ در زمین سلتاویگو دوباره در لالیگا خود را در مسیر رو به جلو بازگرداند تا با هدایت زیدان امیدوار به لغزش دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید باشد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز