رئال مادرید و سویا در لالیگا و هفته سی و پنجم آن دیشب به دیدار هم رفتند و شاگردان زیدان با تساوی ۲-۲ نتوانستند از توقف بارسا و اتلتیکو استفاده کنند.

رئال مادرید پس از اینکه بارسلونا و اتلتیکو با تساوی بدون گل فرصت مناسبی را برای صدرنشینی این تیم فراهم کرده بودند، از سویا پذیرایی می کرد.

اولین موقعیت بازی دقیقه ۳ برای رئال مادرید به وجود آمد و وینیسیوس در مقابل ناواس نتوانست از این فرصت استفاده کند.

دقیقه ۱۲ با ارسال اودریوسولا و ضربه سر کریم بنزما، رئال دروازه سویا را باز کرد، اما داور به کمک VAR این گل را نپذیرفت.

در مقابل دقیقه ۲۲ سویا با یک حرکت تیمی خوب با ضربه تمام کننده فرناندینیو به گل اول رسید و در زمین رئال مادرید پیش افتاد.

رئال مادرید برای جبران پیش کشید و حریف را تحت فشار قرار داد، اما درخشش دروازه‌بان سویا در دقیقه ۳۱ مانع به گل رسیدن کریم بنزما شد.

دقیقه ۴۱ ضربه کاسمیرو هم راهی به دروازه سویا پیدا نکرد و نیمه اول با برتری این تیم به پایان رسید.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم را سویا بهتر آغاز کرد، اما رئال رفته رفته بر بازی مسلط شد و پس از چند موقعیت نصفه و نیمه دقیقه ۶۷ به گل تساوی رسید.

روی حرکت تیمی و رفت و برگشت دوباره توپ، آسنسیو در سمت راست محوطه جریمه سویا صاحب موقعیت شد و بازی را برای رئال به تساوی کشاند.

این پایان کار نبود و دقیقه ۷۵ داور به کمک VAR و به دلیل برخورد توپ به دست میلیتائو در محوطه جریمه، برای سویا پنالتی گرفت.

ایوان راکیتیچ پشت توپ ایستاد و دقیقه ۷۸ دروازه کورتوا را باز کرد تا سویا دوباره پیش بیافتد.

پس از آن دوباره حملات پر دامنه رئال مادرید آغاز شد و این تیم سرانجام دقیقه ۹۴ با شوت تونی کروس که در بین راه با برخورد به پای ادن هازارد تغییر مسیر داد به گل دوم رسید و از شکست فرار کرد.

در حالی که دو دقیقه بعد ضربه خطرناک کاسیمیرو به شکل نفسگیری با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه سویا به بیرون رفت، رئال مادرید در نهایت به تساوی ۲-۲ رضایت داد و هم امتیاز با بارسلونا بالاتر از این تیم در رده دوم لالیگا باقی ماند.