رئال مادرید شکستی دیگر در بازی‌های دوستانه را این بار مقابل تاتنهام و در جام آئودی کاپ مونیخ ثبت کرد.

دو تیم فوتبال رئال مادرید و تاتنهام به میزبانی باشگاه بایرن مونیخ در جام آئودی کاپ به دیدار هم رفتند. در حالی که شروع بازی متعادل بود و دو تیم سعی داشتند از تیم مقابل شناخت کافی را بدست بیاورند، این تاتنهام بود که اولین خطر را روی دروازه تاتنهام و توسط سون بازیکن کره‌ای خود ایجاد کرد.

ناواس دروازه‌بان رئال مادرید چند موقعیت خطرناک تاتنهام را با واکنش مناسب دفع کرد.  اما در ادامه بازی و روی اشتباه مدافعین رئال و با پاس اشتباه مارسلو به راموس هری کین صاحب توپ شد و در حالی که با ناواس تک به تک شده بود، دقیقه ۲۲ توپ را وارد دروازه رئال مادرید کرد.

پس از این گل دو تیم تک موقعیت‌های گلزنی بدست آوردند که هر یک از این موقعیت‌ها به گل تبدیل نشد تا بازی متعادل دو تیم با پایان نیمه اول همراه شود.

نیمه دوم هم با بازی آرام و متعادل دو تیم پیگیری شد. در دقایق ابتدایی بازی در نیمه دوم، ادن هازارد ستاره تازه وارد رئال یک فرصت طلایی گلزنی بدست آورد که با زدن ضربه‌ای آرام آن را از دست داد.

در طرف دیگر سون مهاجم آسیایی تاتنهام نیز موقعیت مناسبی برای گلزنی داشت که ناواس توپ او را جمع کرد. اواخر بازی هم برای دو تیم موقعیت‌هایی داشت که هر کدام از دست رفت.

در نهایت این بازی با ثبت شکستی دیگر برای رئال مادرید با نتیجه ۱ بر ۰ بسود تاتنهام به پایان رسید و این تیم مقابل تیم فوتبال تاتنهام انگلیس نیز متحمل شکست شد تا آمار کابوس‌وار بازی‌های دوستانه تابستان ۲۰۱۹ را ادامه داده باشد.

 در دیگر دیدار این کاپ دوستانه تا دقایقی دیگر بایرن مونیخ به مصاف فنرباغچه خواهد رفت.

 

رئال مادرید و تاتنهام در کاپ آئودی مونیخ

 

 

 

ویدئو طنز و سرگرمی در اینجا