رئال مادرید شکست تحقیرآمیز ۷ بر ۳ را مقابل اتلتیکو مادرید در بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ و در آمریکا متحمل شد تا در ادامه فصل ناموفق گذشته پیش فصل ناامیدکننده‌ای داشته باشد.

دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه میت لایف نیوجرسی آمریکا یک دربی مادریدی را در چارچوب مسابقات دوستانه چمپیونزکاپ برگزار کردند.

اتلتیکو مادرید این بازی را طوفانی و هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۱ بود که روی شوت دیگو کاستا و برخورد توپ به مدافعان رئال با تغییر مسیر، توپ وارد دروازه رئال شد.

اتلتیکو به حملات خود ادامه داد و ۷ دقیقه بعد نیز توسط ژائو فیلیکس به گل دوم رسید. این گل روی پاس عرضی سائول به فیلیکس و شوت این بازیکن به سمت دروازه کورتوا بدست آمد.

اما تیم دوم مادرید هنوز دست‌بردار نبود و سه دقیقه بعد فیلیکس می‌توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند اما توپ او از کنار دروازه به بیرون رفت.

این پایان کار نبود، در دقیقه ۱۹ و روی پاس عمقی کوکه، کوره‌آ صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه گل سوم را هم برای اتلتیکو مادرید ثبت کرد.

در حالی که رئال مادرید بعد از این گل کمی بهتر شده بود و چند موقعیت گلزنی ایجاد کرد اما باز هم اتلتیکو در دقیقه ۲۸ به گل رسید. با اشتباه سرخیو راموس و پاس سائول، کاستا این گل را به ثمر رساند.

در ادامه، بازی برای دو تیم متعادل شد و هر کدام از آن‌ها در مقطعی چند موقعیت بدست آوردند. اما در حالی که نیمه اول رو به پایان بود باز هم اتلتیکو مادرید در دقیقه ۴۵ توسط دیگو کاستا به گل رسید. تا دو تیم با شکست تحقیرآمیز ۵ بر ۰ رئال مقابل اتلتیکو مادرید به رختکن بروند.

 

نیمه دوم

 

زیداان با توجه به نتیجه بازی، نیمه دوم را با سه تغییر در درون دروازه، دفاع و حمله آغاز کرد. ناواس بجای کورتوا، کارواخال بجای اودریوسولا و لوکاس واسکز نیز جایگزین وینیسیوس وارد زمین شدند تا بلکه بتوانند شرایط بازی را عوض کنند.

با وجود تغییرات مذکور اما این اتلتیکو بود که باز هم در دقیقه ۵۱ بوسیله ضربه چیپ کاستا به گل ششم رسید تا فقط در ۵۱ دقیقه یک شکست تحقیرآمیز ۶ بر ۰ را به رئال مادرید تحمیل کند.

رئال مادرید که دیگر چیزی برای از دست دادن نمی‌دید حملات پر دامنه خود را آغاز کرد، تا اینکه در دقیقه ۵۹ روی حرکت زیبای هازارد و پاس او به مقابل دروازه ناچو یکی از گل‌ها را برای رئال جبران کرد.

در حالی که با خطای کارواخال روی لمار بازیکنان دو تیم با هم درگیر شده بودند، در نتیجه آن دیگو کاستا از زمین بازی اخراج شد تا اتلتیکو ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهد.

پس از این اتفاق و در حالی که سیمئونه تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کرده بود، باز هم اتلتیکو در دقیقه ۷۰ به گل هفتم دست یافت. این گل روی یک ضد حمله انفرادی از ویتولو توسط او به ثمر رسید.

اما انتهای بازی به رئال مادرید اختصاص داشت و این تیم با حملات پی در پی در دقایق پایانی توانست دو گل دیگر از گل‌های پر تعداد اتلتیکو را جبران کند. دقیقه ۸۵ کریم بنزما از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۸۹ خاوی هرناندز با استفاده از توپ برگشتی گل‌های دوم و سوم رئال مادرید را به ثمر رساندند.

در پایان بازی رئال مادرید با نتیجه پرگل ۷ بر ۳ یک شکست تحقیرآمیز را مقابل رقیب و تیم همشهری خود متحمل شد تا در ادامه ناکامی فصل قبل، در دیدارهای پیش فصل از فصل جدید نیز عملکرد ناامیدکننده‌ای داشته باشد.

 

رئال و اتلتیکو مادرید در مسابقات دوستانه چمپیونزکاپ

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را از دست ندهید.