رئال مادرید در ادامه ناکامی‌های پیش فصل خود با زیدان و در یکی دیگر از بازی‌های دوستانه مقابل رم ایتایا پس از تساوی در وقت قانونی در ضربات پنالتی شکست خورد.

تیم‌های رئال مادرید اسپانیا و رم ایتالیا در ورزشگاه المپیک رم به میزبانی تیم ایتالیایی با هم رو به رو شدند. در آغاز بازی این رئال بود که با ارائه بازی بهتر توانست در دقیقه ۱۶ توسط مارسلو به گل اول برسد.

پس از این گل تیم میزبان بر جریان بازی مسلط شد و با طرح چند حمله در دقیقه ۳۶ بوسیله پروتی و با پاس در عرض زانیلو گل تساوی بخش را به دست آورد.

در حالی که حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و بازی به اواخر نیمه اول نزدیک می‌شد، ابتدا در دقیقه ۳۹ کاسمیرو با یک ضربه سر رئال را پیش انداخت و سپس در دقیقه ۴۰ ادین ژکو در عمق دفاع رئال مادرید بوسیله چنگیز اوندر صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا گل تساوی را برای رم به ثمر رساند.

نیمه دوم مربیان دو تیم دست به تعویض‌های پرتعداد زدند و با توجه به ناهماهنگی بازیکنان موقعیت‌های چندانی برای دو تیم بدست نیامد تا بازی در وقت قانونی با تساوی ۲ بر ۲ دو تیم به پایان برسد.

اما در ضربات پنالتی و در حالی که رمی‌ها تمام توپ‌های خود را به گل تبدیل کردند اما ضربه مارسلو به دیرک دروازه رم برخورد کرد و به گل نرسید تا رئال مادرید ضربات پنالتی را با شکست ۵ بر ۴ مقابل حریف ایتالیایی خود به پایان برساند و ناکامی در بازی‌های دوستانه پیش فصل را کامل کند.

 

رئال مادرید و رم در ادامه بازی‌های دوستانه پیش فصل

رئال مادرید و رم

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی در اینجا