تیم فوتبال رئال مادرید در بازی رفت جام حذفی اسپانیا مقابل سوسیداد با شکست سنگین خانگی ۴ بر ۳ رو به رو شد و از صعود به نیمه نهایی باز ماند و با جام خداحافظی کرد.

رئال مادرید که با زیدان در شرایط خوبی قرار دارد و با اختلاف سه امتیاز با بارسا در صدر جدول لالیگا حضور دارد، از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی میزبان سوسیداد بود.

سوسیداد بازی بهتر آغاز کرد و دقیقه ۲۲ با ضربه مارتین اُدیگارد به گل اول رسید. پس از این گل رئال مادرید بازی را در دست گرفت و تا پایان نیمه اول چندین بار دروازه حریف را تهدید کرد.

دقیقه ۳۸ در بهترین فرصت رئال، روی پاس ویسینیوس بنزما در موقعیت گل قرار گرفت و ضربه او با واکنش عالی دروازه‌بان سوسیداد همراه شد. در ادامه هم رامیرو سنگربان میهمان دو بار دیگر در مقابل حملات خطرناک شاگردان زیدان مقاومت کرد تا دو تیم با برتری سوسیداد به رختکن بروند.

بر خلاف انتظار نیمه دوم سوسیداد از نیمه اول هم بهتر ظاهر شد. ابتدا میهمان دقیقه ۴۹ یک بار دروازه آرئولا در رئال مادرید را باز کرد که داور به کمک VAR بدلیل آفساید آن را رد کرد.

 

رئال مادرید و غافلگیری در خانه

 

اما دقیقه ۵۴ الکساندر ایساک روی پاس بارِنِتکسا برای دومین بار دروازه رئال را باز کرد. دو دقیقه بعد ایساک باز هم موفق به گلزنی شد و اختلاف به سه گل رسید.

اما شاگردان زیدان بالاخره گلزنی کردند. دقیقه ۵۹ روی پاس دیاز، مارسلو یکی از گل‌ها را جبران کرد. در حالی که رئال مادرید سخت بدنبال جبران گل‌های خورده بود، دقیقه ۶۹ باز هم دروازه خود را باز شده دید.

این بار روی پاس ایساک، مایکل میرنو برای سوسیداد گلزنی کرد. پس از گل چهارم رئال دوباره حملات خود را از سر گرفت و دقیقه ۸۰ توسط ویسینیوس دروازه حریف را باز کرد که VAR آن را مردود کرد.

یک دقیقه بعد طلسم شکسته شد و با پاس ویسینیوس، رودریگو دروازه سوسیداد را باز کرد. فشار رئال مادرید هر لحظه و با نزدیک شدن به پایان بازی بیش‌تر می‌شد تا اینکه ناچو دقیقه ۹۳ روی ارسال بنزما با ضربه سر برای شاگردان زیدان فاصله را به حداقل رساند.

در ادامه فرصتی برای مساوی شدن بازی نبود و رئال مادرید در خانه مقابل سوسیداد متحمل شکست ۴ بر ۳ شد و در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا حذف شد و از صعود به نیمه نهایی باز ماند.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز