شاگردان زیدان در رئال مادرید با شکست ۱-۰ ختافه فاصله خود را در صدر جدول لالیگا با بارسلونا به چهار امتیاز افزایش دادند و صدرنشینی خود را تثبیت کردند.

رئال مادرید در هفته سی و سوم لالیگا و در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان ختافه بود. دو تیم بازی را آرام و متعادل آغاز کردند و شاگردان زیدان نیمه اول خیلی برتر از حریف نبودند.

با این حال در جدی‌ترین موقعیت بازی، دقیقه ۲۳ روی پاس عرضی مندی از سمت چپ، وینیسیون با پرتاب خود توپ را به سمت دروازه ختافه زد که دروازه‌بان این تیم با هوشیاری توپ را دفع نمود.

دقیقه ۳۵ روی ارسال دقیق راموس از گوشه سمت راست محوطه جریمه ضربه چکشی ایسکو با واکنش عالی سوریا رو به رو شد و توپ به کرنر رفت.

پس از آن لوس بلانکوس چند موقعیت نصفه و نیمه داشت و استفاده نکرد و ختافه نیز از معدود فرصت‌های خود بهره‌ای نبرد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم رئال مادرید بهتر ظاهر شد و دقیقه ۵۶ شوت مودریچ از پشت محوطه جریمه روی پاسی که ایسکو به او داد، راهی به دروازه ختافه پیدا نکرد.

دقیقه ۶۷ نیز بنزما در محوطه جریمه حریف یک موقعیت خوب را با پاس آسنسیو از دست داد. بازی رو به جلو رئال ادامه داشت تا اینکه این تیم دقیقه ۷۸ با سرنگونی کارواخال درون محوطه جریمه ختافه صاحب یک ضربه پنالتی شد.

راموس پشت توپ ایستاد و با یک ضربه آرام و دقیق گل برتری رئال را به ثمر رساند. در ادامه ختافه کاری از پیش نبرد و  تیم زیدان هم بخوبی میدان را اداره کرد.

رئال مادرید در پایان با شکست ۱-۰ ختافه جایگاه خود را در صدر جدول لالیگا مستحکم‌تر کرد و به فاصله ۴ امتیازی بارسلونا رسید.

بارسلونا در این هفته مقابل اتلتیکو مادرید با تساوی ۲-۲ متوقف شد تا زمینه را برای قهرمانی رئال مادرید فراهم کند.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال