رئال مادرید زیدان باز هم در لالیگا پیروز شد و این بار آلاوس را با نتیجه ۲-۰ شکست داد تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شود.

رئال مادرید در چارچوب هفته سی و پنجم لالیگا و در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان آلاوس بود. اولین موقعیت بازی در همان دقیقه دوم برای رئال مادرید ایجاد شد و طی آن ارسال مندی و ضربه مودریچ در شلوغی جلوی دروازه راهی به آن پیدا نکرد.

چند ثانیه بعد آلاوس هم در طرف مقابل یک موقعیت بسیار خوب توسط جوسلو داشت که واران به خوبی این فرصت را از حریف گرفت.

در ادامه رئال بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ۱۰ با حرکت مندی از گوشه سمت چپ محوطه جریمه آلاوس و خطای مدافع این تیم بر روی او صاحب یک ضربه پنالتی شد.

بنزما پشت توپ ایستاد و این پنالتی را وارد دروازه حریف کرد و شاگردان زیدان پیش افتادند. این گل پانصدمین (۵۰۰ گل) گل رئال مادرید تحت هدایت زیدان بود.

پس از این گل برتری رئال مادرید ادامه داشت و دقیقه ۱۴ کروس می‌توانست نتیجه بازی را دو برابر کند اما توپ او راهی به دروازه آلاوس پیدا نکرد.

در اینجا بخوانید:

در ادامه و تا پایان نیمه اول بازی در کنترل رئال مادرید بود و چند موقعیت نصفه و نیمه او و یکی دو فرصت محدود آلاوس به جایی نرسید.

نیمه دوم لوس بلانکوس آغاز بهتری داشت و خیلی زود به گل رسید. روی یک ضد حمله سریع کریم بنزما در موقعیت دو به با دروازه‌بان آلاوس بود و با یک پاس عرضی مقابل دروازه خالی توپ را به آسنسیو داد تا او دقیقه ۴۸ زننده گل دوم رئال باشد.

البته داور ابتدا این گل را آفساید گرفت، ولی به کمک VAR نظر خود را اصلاح کرد. در ادامه رئالی‌ها همچنان حمله می‌کردند و دقیقه ۶۶ ضربه خطرناک کروس توسط مارتین آگوئیره‌گابیریا بازیکن آلاوس بلوکه شد.

دقیقه ۷۵ این بار ضربه رودریگو به بازیکنان آلاوس برخورد کرد و باز هم دروازه میهمان بسته ماند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا رئال مادرید آلاوس را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و به هشتمین پیروزی پیاپی خود برسد.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز