تیم فوتبال رئال مادرید در دیدار رده‌بندی جام آئودی کاپ مونیخ مقابل فنرباغچه ترکیه و در حضور ۸ دقیقه‌ای اللهیار صیادمنش به پیروزی پرگل ۵ بر ۳ رسید و مقام سومی را به خود اختصاص داد.

ورزشگاه آلیانز آرنا مونیخ میزبان دیدار رده‌بندی جام آئودی کاپ بود که در آن دو تیم رئال مادرید و فنرباغچه ترکیه با هم به رقابت پرداختند. بر خلاف انتظار این فنرباغچه بود که بازی را بهتر آغاز کرد.

فنرباغچه توانست در همان ابتدا و دقیقه ۶ بازی توسط گری رودریگوئز به گل اول دست پیدا کند. اما شش دقیقه بعد رئال توسط کریم بنزما و روی پاس وینیسیوس به گل تساوی رسید.

در حالی که در ادامه بازی بنزما یک موقعیت را از دست داد اما در دقیقه ۲۷ گل دوم خود و رئال مادرید را با ارسال یک ضربه آزاد توسط کروس به ثمر رساند.

کمی بعد و در دقیقه ۳۴ نبیل دیرار با یک شوت محکم دروازه رئال مادرید را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند. البته شوت دیرار در بین راه به مدافع رئال مادرید برخورد کرد و پس از کمانه کردن از بالای دستان ناواس وارد دروازه شد.

 

پایان نیمه اول دیدار رئال و فنرباغچه در رده‌بندی آئودی کاپ

 

دو تیم با تساوی ۲ بر ۲ نیمه اول را به پایان رساندند. با شروع نیمه دوم رئال بهتر از حریف بود تا اینکه در دقیقه ۵۳ بنزما گل سوم خود و تیمش را هم زد تا در این مسابقه هتریک کرده باشد.

این بار اوزان توفان بود که با زدن شوتی زیبا و از راه دور نتیجه را برای فنرباغچه جبران کرد و بازی را ۳ بر ۳ مساوی کرد. این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد باز هم رئال مادرید از حریف ترکیه‌ای خود پیش افتاد.

ناچو با استفاده از توپ برگشتی که توسط ماریانو زده شده بود گل چهارم رئال را به ثمر رساند. در ادامه بازی و دقیقه ۷۹ ماریانو روی ضربه ریباند واسکز گل پنجم رئال مادرید را زد تا خیال زیدان از پیروزی در این بازی راحت شود.

در دقیقه ۸۲ بازی اللهیار صیادمنش وارد زمین شد تا برای هشت دقیقه فرصت بازی مقابل تیم بزرگ رئال مادرید را پیدا کند. در زمان حضور صیادمنش در زمین اتفاق خاصی در بازی رخ نداد تا تاثیرگذاری این بازیکن در زمین تنها به خطا روی گوتیئرز و گرفتن کارت زرد خلاصه شود.

در پایان نیز تیم فوتبال رئال مادرید با پیروزی پرگل ۵ بر ۳ مقابل صیادمنش و یارانش در فنرباغچه به مقام سومی دست یافت.

 

رئال مادرید و فنرباغچه در ردوه‌بندی آئودی کاپ مونیخ