رئال مادرید و چلسی در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ و در شهر مادرید اسپانیا به تساوی ۱-۱ رضایت دادند تا تیم زیدان در بازی برگشت دست برتر را نداشته باشد.

دیشب اولین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مادرید بین رئال و چلسی برگزار شد.

چلسی بازی را در زمین حریف بهتر آغاز کرد و پس از چند حمله دقیقه ۱۴ با حرکت زیبا و انفرادی پولیشیچ در محوطه جریمه رئال به گل اول دست یافت.

پس از این گل رئال مادرید بازی را به تعادل کشاند و دقیقه ۲۳ ضربه کریم بنزما به شکل خطرناکی به تیر دروازه آبی های لندن برخورد کرد.

دقیقه ۲۹ و روی یک ضربه کرنر توپ پشت محوطه جریمه به مارسلو رسید و او با یک ارسال در مقابل دروازه کریم بنزما را صاحب موقعیت کرد و او نیز به خوبی پس کنترل توپ با یک ضربه مناسب بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا بخوانید:

پس از آن رئال به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۳۲ تونی کروس شانس خود را با یک شوت محکم امتحان کرد که توپ او راهی به دروازه چلسی پیدا نکرد.

اواخر نیمه اول بازی دوباره متعادل شد و در آغاز نیمه دوم رئال مادرید فرصت خوبی داشت که کریم بنزما آن را به بالای دروازه چلسی زد.

بازی با روند متعادل خود در جریان بود تا اینکه در اواخر این دیدار رئال مادرید فشار خود را افزایش داد تا در خانه به پیروزی برسد.

دقیقه ۸۸ کروس و واران دو بار دروازه چلسی را هدف قرار دادند که هر دو بار توسط مدافعین چلسی برگشت داده شد.

نهایتا رئال مادرید و چلسی در دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱  به تساوی ۱-۱ رضایت دادند تا کار شاگردان زیدان در بازی برگشت سخت تر از حریف باشد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز