رئال مادرید در آخرین بازی خود از سال ۲۰۲۰ میلادی و در هفته شانزدهم لالیگا با هدایت زیدان در زمین الچه به تساوی ۱ – ۱ رضایت داد.

رئال مادرید که در فصل جدید لالیگا با زیدان بازی های پر فراز و نشیبی را طی کرده است، آخرین دیدار خود در سال ۲۰۲۰ میلادی را در زمین الچه و از هفته شانزدهم برگزار کرد.

تیم فوتبال رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۳ با ارسال لوکاس واسکز و ضربه سر تونی کروس می توانست به گل برسد، اما در این امر موفق نبود.

دقیقه ۱۰ الچه هم فرصتی برای گلزنی داشت که ضربه خطرناک ریگونی را تیبو کورتوا دفع کرد.

چند دقیقه بعد این بار مارسلو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد و ضربه دیدنی او به دیرک دروازه الچه برخورد کرد و گل نشد.

با این حال دقیقه ۲۰ بالاخره رئال مادرید موفق به باز کردن دروازه الچه شد و این لوکا مودریچ بود که در ریباند ضربه آسنسیو که به تیر دروازه برخورد کرده بود، گل اول بازی را برای شاگردان زیدان به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

پس از این گل و تا پایان نیمه اول بازی آرام و متعادل دنبال شد و دو تیم موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نکردند.

نیمه دوم با برتری الچه آغاز شد و خیلی طول نکشید که این تیم در دقیقه ۵۱ صاحب یک ضربه پنالتی شد.

فیدل پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق و مطمئن دروازه کورتوا در رئال مادرید را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

با گل تساوی الچه بازی باز هم به روند متعادل خود بازگشت و هر دو تیم موقعیت هایی را ایجاد کردند. دقیقه ۵۸ ضربه زمینی و خطرناک واسکز را بادیا سنگربان میزبان به خوبی جمع کرد.

کمی بعد این بار نوبت ریگونی بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، اما ضربه زمینی او در برخورد به تیر دروازه رئال مادرید گل نشد و برگشت داده شد.

در ادامه تلاش دو تیم به جایی نرسید و رئال مادرید هم با وجود برتری نسبی موفق نبود تا پایان کار دو تیم در هفته شانزدهم لالیگا تساوی ۱ – ۱ باشد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز