مهم ترین بازی هفته سیزدهم لالیگا در ورزشگاه آلفردو دی استفانو شهر مادرید با پیروزی ۲ بر ۰ شاگردان زیدان در رئال مقابل اتلتیکو به پایان رسید.

رئال مادرید که فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر می‌گذارد، در هفته سیزدهم لالیگا و در دربی حساس و مهم شهر مادرید میزبان اتلتیکو بود.

بازی در دقایق ابتدایی آرام دنبال شد و دقیقه ۶ شوت مودریچ اولین فرصت را برای رئال مادرید ایجاد کرد، اما توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه اتلتیکو به بیرون رفت.

پس از آن شاگردان زیدان در رئال بازی را در اختیار گرفتند و دقیقه ۱۰ ضربه خطرناک کریم بنزما به تیر دروازه اوبلاک برخورد کرد.

با تداوم حملات رئال مادرید این تیم در دقیقه ۱۵ سرانجام به گل رسید و روی کرنری که تونی کروس ارسال کرده بود، کاسمیرو با یک ضربه سر گل اول را برای لوس بلانکوس به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازی متعادل و آرام و با درگیری های فیزیکی میانه میدان دنبال شد و نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم و با وجود تعویض های سیمئونه برای اتلتیکو، این رئال مادرید بود که بهتر ظاهر شد و دقیقه ۵۲ نیز ضربه ایستگاهی راموس راهی به دروازه اوبلاک پیدا نکرد.

دقیقه ۵۵ روی ارسال یورنته، ضربه لمار برای اتلتیکو مادرید از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت.

اما دقیقه ۶۳ این رئال بود که به گل دوم رسید. شوت از راه دور کارواخال پس از برخورد به دیرک عمودی دروازه اتلتیکو به کمر اوبلاک برخورد و وارد دروازه شد.

پس از گل دوم شاگردان زیدان بیش‌تر بازی را اداره می‌کردند و اتلتیکو نیز نمی توانست خطری جدی روی دروازه این تیم ایجاد کند.

دقیقه ۷۵ ضربه سائول روی پاس تریپیه نیز از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت و بازی سرانجام با پیروزی ۲ بر ۰ رئال مادرید مقابل اتلتیکو در بازی مهم هفته سیزدهم لالیگا به پایان رسید.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز