رئال مادرید و سلتاویگو در آغاز هفته هفدهم لالیگا به دیدار هم رفتند و این شاگردان زیدان بودند که با پیروزی ۲ بر ۰ خود را به صدر جدول رساندند.

در آغاز هفته هفدهم لالیگا رئال مادرید میزبان سلتاویگو بود. بازی با حملات دو تیم آغاز شد، اما این رئال مادرید بود که دقیقه ۶ با ضربه لوکاس واسکز به گل رسید.

روی فرار مارکو آسنسیو از سمت چپ در یک ضد حمله سریع و ارسال او روی دروازه بود که واسکز با یک ضربه سر گل اول را برای رئال مادرید به ثمر رساند.

دو دقیقه بعد دیگو آسپاس یک فرصت عالی را برای سلتاویگو از دست داد. در ادامه بازی متعادل بود و رئال مادرید به آرامی بر بازی مسلط شد.

در حالی که رئال بازی را در اختیار داشت، اما قدرت خلق موقعیت عالی را نداشت، تا اینکه دقیقه ۳۶ ضربه کریم بنزما روی پاس آسنسیو با اختلاف کمی از کنار دروازه سلتا به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم با حملات رئال مادرید آغاز شد و مارکو آسنسیو که در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشت، در نیمه دوم هم کار خود را تکمیل کرد و دقیقه ۵۳ با یک شوت زیبا روی پاس واسکز دروازه سلتاویگو را برای دومین بار باز کرد.

در حالی که بازی متعادل شده بود، دقیقه ۶۳ تونی کروس کریم بنزما را صاحب توپ کرد و ضربه مهاجم فرانسوی لوس بلانکوس راهی به دروازه سلتاویگو پیدا نکرد.

پس از آن سلتاویگو بازی را در اختیار گرفت، اما نمی توانست موقعیتی روی دروازه کورتوا ایجا کند.

دقیقه ۸۹ بنزما یک فرصت دیگر را از دست داد تا رئال مادرید در هفته هفدهم لالیگا در نهایت با همان دو گل واسکز و آسنسیو مقابل سلتاویگو با نتیجه ۲ بر ۰ به پیروزی برسد.

شاگردان زیدان با این پیروزی موقتا و با یک بازی بیش تر نسبت به اتلتیکو مادرید به صدر جدول رسیدند.