رامین رضاییان مدافع راست محبوب کارلوس کی روش و لژیونر پرسپولیسی فوتبال ایران در قطر احتمالا پس از پایان قرارداد قرضی خود با السیلیه به تیم سابق خود الدحیل بازمی گردد.

رامین رضاییان با درخشش در ترکیب راه آهن تهران خود را به فوتبال ایران معرفی کرد و پس از پیوستن به پرسپولیس حسابی درخشید و چهره شد.

کارلوس کی روش بازی او را پسندید و از آن پس مدافع محبوب و مورد اعتماد سرمربی پرتغالی در تیم ملی بود.

اما سودای رفتن و بازی کردن در اروپا او را به حاشیه کشاند تا جایی که جدایی پرحاشیه‌ای از پرسپولیس داشت و دست آخر هم با کلی عذرخواهی و ابراز ندامت برگشت.

به هر حال مشخص بود رضاییان با توجه به علاقه شدیدش به کی روش و رفتارهای پرحاشیه مورد غضب برانکو قرار خواهد گرفت و همین هم شد.

درگیری او با علی علیپور بهانه خوبی برای برانکو بود تا از شر مدافع مغضوب و حواشی او خلاص شود و قبل از پایان فصل ۱۳۹۵-۱۳۹۶ رامین رضاییان را کنار بگذارد.

در اینجا بخوانید:

رضاییان به فوتبال بلژیک رفت و چندان موفق نبود و مجبور شد لیگ ستارگان قطر را برای ادامه فوتبال انتخاب کند.

لژیونر پرسپولیسی در الشحانیه عملکرد مثبتی داشت و با قراردادی خوب به الدحیل پیوست.

اما مشکلات مالی الدحیل سبب شد تا او را به السیلیه قرض بدهد و حالا در پایان ۶ ماه حضور قرضی در السیلیه به نظر تمایلی برای تمدید از طرف مدیران این باشگاه با او وجود ندارد و باید به الدحیل برگردد.

این خبری است که نشریه قطری الوطن اعلام کرده است و به نظر می رسد لژیونری که با حواشی زیاد حالا تیم ملی را هم از دست داده، راهی جز بازگشت و تفاهمی جدید یا برای جدایی یا ادامه قرارداد با الدحیل نداشته باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز