فیفا رسما اعلام کرد که با توجه به مستندات باشگاه استقلال در پرونده طلب و شکایت وینفرید شفر، پنجره نقل و انتقالات این تیم را باز کرده است.

شکایت شفر و بی توجهی مسئولان وقت استقلال باعث شد که پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته شود و خرید های جدید این تیم نتوانند آبی ها را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنند.

نتیجه این شد که استقلال در لیگ قهرمانان آسیا موفق نبود و احمد سعادتمند هم با کلی حاشیه استقلال را ترک کرد.

از طرفی مسئولان تیم آبی پایتخت پرداخت طلب شفر را به دلایل و بهانه های مختلف به تاخیر انداختند و دست آخر در روزهای پایانی نزدیک به آغاز لیگ برتر موفق شدند بدهی خود را به سرمربی آلمانی پرداخت کنند.

اما شفر شیطنت کرد و قصد داشت تایید پرداخت را به طلب پسرش که شکایت او رد شده بود، موکول کند.

در اینجا بخوانید:

همین شد که استقلال تهران در هفته اول لیگ برتر بیستم نتوانست از خرید های جدید خود استفاده کند، هر چند که مقابل مس رفسنجان نمایش خوبی داشت و ۲ بر ۰ پیروز شد.

به هر حال مدیران استقلال مدارک پرداخت طلب شفر را به فیفا ارسال کردند و امروز فیفا رسما آن ها را تایید کرد و اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال باز شده است.

بنابراین خریدهای جدید استقلال یعنی رشید مظاهری، محمد نادری و دیگر بازیکنان تازه وارد می توانند قرارداد خود با آبی ها را ثبت کنند.

لیگ برتر بیستم پس از هفته اول با وقفه‌ای دو هفته ای همراه شده تا تیم ملی ایران بازی دوستانه خود مقابل بوسنی را انجام دهد.

پس از آن در روزهای پایانی آبان هفته دوم برگزار خواهد شد که آبی ها در روز جمعه ۳۰ آبان در اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهند رفت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا