با ادعای اکسپرس علاوه بر تیم‌های تاتنهام و اتلتیکو مادرید، بارسلونا و منچستریونایتد هم در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا برای پرویس استوپینان رقابت خواهند کرد.

هم بارسلونا و هم منچستریونایتد در خط دفاع دچار ضعف‌هایی هستند و بدنبال انتخاب یک مدافع جوان و کارامد برای قلب دفاع خود می‌گردند.

بارسلونا قصد دارد برای پیکه زوجی جوان را انتخاب کند، تا بتواند بصورت طولانی مدت و پس از بازنشستگی پیکه نیز از او استفاده نماید.

اومتیتی نتوانسته انتظارات را برآورده کند و از این رو در لیست فروش مدیران بارسا قرار گرفته تا بجای او مدافعی مطمئن و جوان جذب شود.

فویث مدافع ۲۲ ساله تاتنهام و ماتیاس دیلیخت مدافع ۲۱ ساله یوونتوس از گزینه‌های اصلی بارسلونا برای این منظور هستند.

این در حالی است که بلوگرانا تابستان گذشته فاصله چندانی با جذب دیلیخت نداشتند، اما این بازیکن ترجیح داد تا یوونتوس را با دستمزد بالاتر و بازی در کنار رونالدو انتخاب کند.

در اینجا بخوانید:

منچستریونایتد نیز خلاء یک مدافع با ثبات را در ترکیب خود مدت‌هاست که حس می‌کند و خریدهای مورینیو یعنی بایلی و لیندلوف هیچگاه نتوانستند آنطور که باید و شاید از عقب زمین شیاطین سرخ در مواقع حساس دفاع کنند.

اکسپرس در جدیدترین خبر خود پیرامون نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ منچستریونایتد از تلاش این باشگاه برای رقابت با اتلتیکو مادرید، تاتنهام هاتسپر و بارسلونا در جذب مدافع قرضی واتفورد در اوساسونا یعنی پرویس استوپینان خبر داد.

استوپینان ۲۲ ساله و اهل اکوادور است و بصورت قرضی در اوساسونا بازی می‌کند. این مدافع که هنوز با واتفورد قرارداد دارد، می‌تواند با پرداخت ۹ میلیون پوند قرارداد قرضی خود را با اوساسونا دائمی کند، هر چند که باشگاه اسپانیایی هنوز نسبت به این کار واکنشی نشان نداده است.

پرویس استوپینان در فصل جاری فوتبال اسپانیا برای اوساسونا در ۳۰ بازی به میدان رفته و یک گل در مقابل والنسیا نیز به ثمر رسانده است.

باید دید در نهایت کدامیک از باشگاه‌های بزرگ فوتبال اروپا یعنی اتلتیکو مادرید، تاتنهام، بارسلونا و منچستریونایتد در رقابت برای خرید استوپینان اکوادوری پیروز خواهند شد.

 

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز