مدیرعامل پرسپولیس کار سختی برای بازگرداندن وحید امیری دارد چرا که دو باشگاه سپاهان و تراکتورسازی برای جذب این بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی با پرسپولیس رقابت می‌کنند.

مهدی محمد‌نبی عضو هیئت مدیره پرسپولیس امروز در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد؛ باشگاه پرسپولیس برای جذب وحید امیری در نقل و انتقالات تابستانی وارد عمل شده و مذاکراتی را با این بازیکن انجام داده است.

این در حالی است که دو باشگاه تراکتورسازی و سپاهان نیز بصورت رسمی درخواست خود را برای جذب امیری به باشگاه ترابازون اسپور ترکیه ارسال کرده‌اند. از طرفی این باشگاه ترکیه‌ای وحید امیری را در لیست فروش خود قرار داده ولی بی میل نیست تا از طریق فروش او پول خوبی بدست بیاورد.

زیرا ترابازون اسپور این روزها با مشکل مالی رو به رو شده و به همین دلیل است که قصد فروش چند بازیکن گران‌قیمت خود را دارد. با توجه به شرایط فوق قطعا باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل آن برای بازگرداندن امیری به پرسپولیس کار سختی در رقابت با دو باشگاه متمول و بزرگ تراکتورسازی و سپاهان دارند.

سپاهان و تراکتور که در فصل جدید لیگ برتر بدنبال قهرمانی هستند و هدفی جز این را دنبال نمی‌کنند در نقل و انتقالات تابستانی بسیار فعال بوده و بدون شک دوست ندارند یک مهره تاثیرگذار به تیم رقیب سرسخت سه فصل اخیرشان بپیوندد.

از این رو و با توجه به اقدامات رسمی برای جذب وحید امیری از طرف دو باشگاه سپاهان و تراکتورسازی مدیرعامل پرسپولیس کار بسیار سختی برای جذب امیری دارد.

هر چند خود امیری تمایل زیادی برای بازگشت به پرسپولیس جایی که دو فصل متوالی در آن به قهرمانی لیگ برتر رسیده، دارد. ولی باشگاه ترکیه‌ای به این راحتی‌ها اجازه خروج او را با قیمت پایین نخواهد داد.

باید دید در انتها کدامیک از سه تیم مدعی قهرمانی موفق به جذب امیری خواهند شد.

 

تلاش سپاهان و تراکتورسازی برای جذب وحید امیری بازیکن سابق سپاهان

 

 

تماشای ویدئوی مهران مدیری در رافان‌نیوز را اینجا دنبال کنید.