در حالی که هنوز نقل و انتقالات فوتبال اروپا در تابستان ۲۰۱۹ به پایان نرسیده است، باشگاه اینتر با امضای قراردادی ۵ ساله رسما روملو لوکاکو را به خدمت گرفت.

با وجودی که روملو لوکاکو با یونتوس به توافق کامل رسیده بود و حتی مبلغ دستمزد این بازیکن در یونتوس مشخص شده بود و دو باشگاه منچستریونایتد و یونتوس در آستانه معاوضه دو بازیکن خود لوکاکو و دیبالا بودند، با عدم توافق دیبالا و منچستر پروژه انتقال لوکاکو به یونتوس به بن‌بست خورد.

اینتر از ابتدای فصل نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۹ فوتبال اروپا به دنبال لوکاکو بود و با ارائه چندین پیشنهاد به منچستریونایتد خواهان جذب این بازیکن شد، اما هر بار باشگاه انگلیسی با رقم پیشنهادی اینتر مخالفت می‌کرد.

وقتی یونتوس با ارائه پیشنهاد جذاب معاوضه لوکاکو با دیبالا منچستر را وسوسه کرد و توافق این باشگاه را گرفت، همگان تصور می‌کردند که اینتر در جذب لوکاکو شکست خورده است.

اما عدم توافق مالی دیبالا با منچستریونایتد همه چیز را تغییر داد تا اینتر دوباره به مشتری جدی و نهایی لوکاکو تبدیل شود. پس از حضور موفق لوکاکو در تست پزشکی اینتر، این باشگاه رسما اعلام کرد که روملو لوکاکو  تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴ در اینتر خواهد بود.

ارزش این انتقال ۶۵ میلیون یورو با ۱۰ میلیون یورو بند اضافه است. اینتر این بازیکن را بصورت دائمی و با قراردادی ۵ ساله به خدمت گرفته است.

لوکاکو پس از هشت سال حضور در فوتبال انگلیس و در تیم‌های بزرگی چون چلسی، اورتون و منچستریونایتد حالا به فوتبال ایتالیا رفته تا دوباره در این فوتبال نیز توانایی‌های خود را ثابت کند.

باشگاه اینتر با بیان ویژگی‌های لوکاکو، او را با ۱۱۳ گل هشتمین گلزن تاریخ لیگ برتر انگلیس در تمام دوران می‌داند. همچنین لوکاکو در ۲ سال حضور در یونایتد با ۹۶ بازی ۴۲ گل به ثمر رسانده است.

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا