رونالدو در حسرت گل ملی و رسیدن به رکورد علی دایی باقی ماند و ندیدن گل سالم او برای تیم ملی پرتغال مقابل صربستان در بازی دیشب از مقدماتی جام جهانی به شدت فوق ستاره پرتغالی را عصبانی کرد.

دیشب و در یکی از بازی های مهم مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تیم فوتبال پرتغال میهمان صربستان بود.

در این بازی پرگل و جذاب پرتغال ابتدا با دو گل دقایق ۱۱ و ۳۶ دیگو ژوتا از صربستان پیش افتاد. اما میزبان به بازی برگشت و با دو گل دقیقه ۴۶ الکساندر میتروویچ و دقیقه ۶۰ فیلیپ کوستیچ بازی را به تساوی کشاند.

اما حادثه مهم این بازی دقیقه چهارم وقت های تلف شده و زمانی که کریستیانو رونالدو در مصاف تک به تک با سنگربان صربستان توپ را از او عبور داد، رخ داد.

در اینجا بخوانید و ببینید:

جایی که تصاویر تلویزیونی به وضوح عبور توپ از خط دروازه را به تصویر می کشیدند، اما وقتی مدافع صربستان توپ را از دروازه بیرون کشید، داور گل شدن توپ را ندید و عصبانیت شدید رونالدو را رقم زد.

رونالدو که از اعلام گل نکردن داور به شدت حیرت زده و عصبانی بود، به سمت داور دوید و اعتراض کرد، اما این اعتراض ثمری نداشت و کارت زرد را برای او به ارمغان آورد.

پس از پایان بازی رونالدو که در حسرت از دست رفتن یک گل سالم خود بود، از شدت ناراحتی بازوبند کاپیتانی را بر زمین کوبید و به رختکن رفت.

همین موضوع باعث برای فوق ستاره پرتغالی جنجالآفرید و در نهایت مجبور شد از مردم کشورش به دلیل پرت کردن بازوبند کاپیتانی عذرخواهی کند.

رونالدو ۱۰۲ گله باقی ماند و برای رسیدن به رکورد ۱۰۹ گل علی دایی به هفت گل دیگر نیاز دارد، چیزی که به نظر می رسد حداکثر تا پایان یورو ۲۰۲۰ که در تابستان ۲۰۲۱ برگذار خواهد شد، به آن برسد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز