کریستیانو رونالدو یک فوق ستاره فوتبال است که توانسته با پشتکار فراوان به توانایی‌های بزرگی برسد، هر چند که در زندگی شخصی او حواشی بزرگی نیز وجود دارد و با پاسخ به سوالات دوشنبه کوئیز رافان نیوز می‌توان به آن دست یافت.

سال ۲۰۰۳ بود که بازی دوستانه اسپورتینگ و منچستریونایتد باعث شد که رونالدو مورد توجه فرگوسن و منچستریونایتد قرار بگیرد و با ورود به فوتبال جزیره به رشد دو چندانی برسد.

ستاره پرتغالی در شش سال حضور در منچستر خیلی سریع و البته با پشتکار فراوان به پیشرفت خود ادامه داد و در سال ۲۰۰۸ بود که مورد توجه فلورنتینو پرز مدیرعامل رئال مادرید قرار گرفت.

هر چند که فرگوسن به هیچ واجه حاضر به فروش ستاره خود نمی‌شد، اما در نهایت و با توجه به اصرارهای رونالدو در سال ۲۰۰۹ این انتقال صورت گرفت و حکم یک سکوی پرتاب بزرگ را برای رونالدو داشت.

در اینجا بخوانید:

فوتبال رونالدو در رئال مادرید به اوج تکامل خود رسید و همچنین رقابت او با مسی نیز در این امر تاثیرگذار بود. چرا که حس رقابت باعث تلاش بیش‌تر می‌شود و همین تلاش است که به انسان فرصت پیشرفت و ترقی را می‌دهد.

با همه این اوصاف، زندگی شخصی رونالدو همواره دچار حواشی فراوانی بوده شایعات پیرامون ارتباط با دختران مختلف و مواردی از این قبیل پیرامون فوق ستاره پرتغالی شنیده می‌شده است. هر چند که رونالدو سعی کرده زندگی شخصی را از فوتبال جدا و در زمین فوتبال با تمرکز کامل وارد شود.

رافان نیوز در چهارمین دوشنبه کوئیز خود سعی کرده با طراحی سوالات مختلف دست روی موارد کم‌تر شنیده شده از زندگی کریستیانو رونالدو بگذارد، تا ناگفته‌های بیش‌تری از این ستاره پرتغالی و ۳۵ ساله فوتبال به بوته پاسخ گذاشته شود.

لازم به ذکر است که رافان نیوز در آینده جایزه را هم به کوئیزهای خود اضافه می‌کند تا حل سوالات دوشنبه کوئیز تبدیل به یک مسابقه بزرگ و هیجان انگیز شود.

 

کوئیز شماره ۴

رونالدو یکی از برترین ستاره‌های تاریخ فوتبال است که با پشتکار فراوان توانسته به افتخارات بی‌شماری در عرصه ورزش دست پیدا کند.

هر چند که همواره سعی کرده با تمرکز بر فوتبال و تمرین مداوم از حاشیه دور شده و بهترین توانایی خود را در میدان نشان دهد، اما باز هم زندگی او با حواشی زیادی همراه بوده است.

رافان‌نیوز چهارمین دوشنبه کوئیز خود را به سوالاتی پیرامون زندگی شخصی و ورزشی این ابر ستاره پرتغالی دنیای فوتبال اختصاص داده است.

این کوئیز هیچگونه محدودیتی از نظر زمان پاسخگویی و یا تعداد دفعات شرکت در آزمون ندارد.

 

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز