طبق ادعای نشریه ایندیپندنت و همچنین علاقه دو طرفه‌ای که بین کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد و همچنین پوگبا و یوونتوس وجود دارد، احتمال معاوضه این دو بازیکن بین دو تیم در نقل و انتقالات آینده فوتبال اروپا کم نیست.

سال ۲۰۰۳ بود که کریستیانو رونالدو با نظر فرگوسن و پس از بازی دوستانه منچستریونایتد و اسپورتینگ به اولدترافورد منتقل شد، تا روی ریل شکوفایی قرار بگیرد.

فرگوسن خیلی خوب استعداد و توانایی رونالدو را می‌شناخت، از این رو زمانی که این ستاره پرتغالی قصد داشت در بدو ورود به اولدترافورد شماره ۲۸ را بر تن کند با مخالفت سرمربی مواجه شد و شماره ستاره‌های بزرگی چون جرج بست و اری کانتونا را برای او مناسب می‌دانست.

رونالدو پس از چهار سال به چنان درخششی رسید که رئال مادرید برای به دست آوردن او لحظه شماری می کرد و در نهایت سال ۲۰۰۸ به او رسید.

فوق ستاره پرتغالی با وجودی که در رئال پیشرفت محسوسی داشت و قیمتش به شکل سرسام آوری افزایش یافته بود، اما همیشه علاقه خود به بازگشت به منچستریونایتد را پنهان نمی‌کرد.

در اینجا بخوانید:

حتی زمانی که قصد جدایی از رئال مادرید را گرفت و تصمیم خود را قطعی کرده بود، اولین گزینه برای حضور در تیمی جدید را منچستریونایتد دانست، اما از یک طرف مورینیو سرمربی وقت راضی به این انتقال نبود و از طرف دیگر شیاطین سرخ توان مالی مناسبی برای جذب رونالدو نداشتند.

از طرفی پوگبا نیز که با سر و صدای زیاد از یوونتوس به منچستریونایتد آمد، هیچگاه در این تیم انتظارات را برآورده نکرد و نمایش‌های درخشان دوران حضور در تورین را به اجرا نکرد.

حالا هم پوگبا سودای بازگشت به یوونتوس را دارد و هم منچستریونایتد از او خسته شده و دنبال فروش به صرفه اوست.

با تمام این تفاسیر ایندیپندنت و دیلی میل مدعی شدند که احتمال معوضه پول پوگبا با کریستیانو رونالدو در نقل و انتقالات آینده فوتبال اروپا بین منچستریونایتد و یوونتوس وجود دارد و هواداران شیاطین سرخ می‌توانند حضور دوباره فوق ستاره پرتغالی در اولدترافورد را تصور کنند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز