زلاتان ابراهیموویچ بالاخره مصدومیتش پایان یافت و به تمرینات تیم فوتبال میلان بازگشت تا احتمالا در سری آ و مقابل جنوا حاضر باشد.

میلان از زمانی که زلاتان ابراهیموویچ را به تیم خود اضافه کرده است، روند رو به رشدی پیدا کرده که همچنان ادامه دارد.

پس از رسیدن به رتبه ششمی سری آ در فصل گذشته و کسب جواز حضور در لیگ اروپا، روسونری در فصل جدید سری آ نیز به روند خوب خود ادامه داد تا جایی که پس از یازده هفته از بازی های فصل جدید به تنهایی در صدر جدول فوتبال ایتالیا ایستاده است.

زلاتان را باید بی تردید یکی از بهترین بازیکنان میلان در یک سال اخیر حضورش در سن سیرو دانست.

مهاجم کهنه کار سوئدی علاوه بر اینکه خود تلاش زیادی نشان می‌دهد، از زمان حضور در میلان باعث شده دیگر بازیکنان روسونری نیز به بالاترین عملکرد خود در این تیم برسند.

در اینجا بخوانید:

بازیکنانی چون چالهان اوغلو و تئو هرناندز نفراتی هستند که از نیم فصل دوم فصل گذشته تاکنون بهترین عملکرد ممکن را برای میلان از خود نشان داده‌اند.

این ویژگی برای سایر بازیکنان هم قابل مشاهده بوده است. در واقع با ورود زلاتان به میلان انگیزه و تلاش بازیکنان این تیم افزایش یافته و بیش‌تر از قبل برای تیم خود پشتکار نشان می‌دهند.

در بازی هفته هشتم سری آ مقابل ناپولی بود که زلاتان ابراهیموویچ در حالی که ستاره تیمش بود و دو گل به ثمر رساند، به دلیل مصدومیت در دقیقه ۷۹ از زمین خارج و تاکنون برای روسونری به میدان نرفته است.

با این حال استفانو پیولی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل پارما که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید، مدعی شد که زلاتان به زودی شرایط حضور در زمین را پیدا خواهد کرد.

زلاتان ابراهیموویچ امروز در تمرین میلان حاضر شده و پا به توپ شد تا احتمال بازی خود در هفته دوازدهم سری آ را افزایش داده و امید تازه‌ای برای پیولی در این مسابقه ایجاد کند.

بازی میلان و جنوا فردا چهارشنبه ۲۶ آذر از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه سن سیرو برگزار خواهد شد.